690 680 960

Pijana matka wiozła w volkswagenie syna. Kobieta miała ponad 1,5 promila

Minionej nocy zamojscy policjanci zatrzymali do kontroli kierującą volkswagenem. Jak się okazało kobieta miała w organizmie ponad 1,5 promila i w takim stanie przewoziła swojego 11-letniego syna.

W środę przed godziną 23 dyżurny zamojskiej komendy otrzymał informację od anonimowego mężczyzny, że w kierunku Skierbieszowa jedzie volkswagen, za kierownicą którego może znajdować się nietrzeźwy kierujący.

Kilka minut po tym telefonie policjanci z posterunku w Skierbieszowie zatrzymali wskazany pojazd. Zgłaszający miał rację.

Kierująca volkswagenem 34-letnia mieszkanka Zamościa znajdowała się w stanie nietrzeźwości. Wykonane badanie wskazało, że w jej organizmie jest ponad 1,5 promila alkoholu. Kobieta podróżowała pojazdem z 11-letnim synem. Chłopcem zaopiekował się wujek.

Teraz 34-latka ze swojego postępowania tłumaczyć się będzie przed sądem. Zgodnie z przepisami za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

2017-08-03 17:10:44
(fot. ilustr. lublin112.pl)

7 komentarzy

 1. Gorące dni były to co sie dziwić. Generalnie jest to codzienność polskiej rzeczywistości. Policyjnych kontroli trzeźwości jest zbyt mało a o narko-testach nawet nie wspominając bo to jest skandalicznie mało. Powodem sa koszty…

 2. Mamy w końcu równouprawnienie ?

 3. Anonimowy facet 😉 kiedyś mi ciotka obowiadala ze jak prowadziła sprawę w sądzie rodzinnym to facet który miał kosę z była żona zrobił tak . Zaprosił ja do siebie na wino , ona wypiła z 4 lampki on udawał ze pił . Później kobieta pojechała do domu a on zadzwonił anonimowo ze pijana matka zajmuje się dzieckiem . Efekt w sądzie rodzimym kobieta straciła prawa do dzieci i pozamiatane . Tutaj daje sobie rękę obciąć ze było tak samo

 4. Jak gołymi okularami widać, nie tylko Polak, ale i Polka potrafi.
  W tym przypadku, dać se w palnik.

 5. jak nam przekazano

  syn pilnowal mamy żeby do domu dojechala a ona się nachlala

 6. Ada , jaka była żona napije się ze swoim ex z którym ma na pieńku ? byłych to się omija

Kursy walut

 • USD 4.2399zł -0.38%
 • GBP 5.2707zł 0.27%
 • EUR 4.5312zł -0.14%
 • CHF 4.6572zł -0.3%

Polub nas