Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pijana matka opiekowała się 2-latkiem. Kobieta miała ponad 3 promile

Lubelscy policjanci zatrzymali 35-latkę, która mając ponad 3 promile alkoholu opiekowała się 2 letnim synem. Na widok nietrzeźwej kobiety zareagowali świadkowie, którzy zauważyli chłopca na dworcu PKS. 35-latka trafiła do policyjnej celi. O dalszej opiece nad dzieckiem zadecyduje sąd rodzinny.

W niedzielę policjanci z Lublina otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że na dworcu PKS w Lublinie znajduje się nietrzeźwa kobieta z małym chłopcem. W pewnym momencie miała ona pozostawić dziecko na ławce i sama gdzieś pójść.

– Na miejsce od razu skierowano najbliższy patrol. Policjanci na dworcu zastali 35-latkę oraz jej 2-letniego syna. Kobieta była kompletnie pijana. Badanie alkomatem wykazało ponad 3 promile alkoholu. Dziecko było zaniedbane. W związku tym obywatelka Ukrainy została zatrzymana, a dziecko trafiło pod opiekę medyków. Wdrożono procedurę niebieskiej karty – relacjonuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

W poniedziałek policjanci z II Komisariatu Policji w Lublinie będą wykonywać kolejne czynności z zatrzymaną kobietą. Funkcjonariusze powiadomili również sąd rodzinny, który zdecyduje o dalszej opiece nad dzieckiem.

– 35-latka musi liczyć się z zarzutami za narażenie dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Może jej grozić kara do 5 lat więzienia – dodaje nadkomisarz Kamil Gołębiowski.

16 komentarzy

 1. Jakby miała ze 6 promili to by była pijana, a tak tylko dziabnięta.

 2. Za mało bolcowania i musiała z butelki. hehe

 3. Wielkie mi halo…. od nowego roku będzie 800+ to wtedy da w palnik, a tak to tylko wczorajsza.

 4. Na ukrainę pogonić.

 5. Pisokomuna, rozdała sowietom ubezpieczenie zdrowotne, socjal, 500+. Skończyło się 15.X.23 rozdawanie cudzych pieniędzy.

 6. A bo to ona jedna co się dzieje w mieszkaniach Biją te dzieci aby skóra trzeszczy ,bo twierdzą że to ,,normalna, i że u nich tak można.

 7. Dziadek z blokowiska na krzywej lasce

  Zapija przegrana swoich dobroczyńców z Nowogrodzkiej.

 8. To jest właśnie pisowski elektorat pijany naćpany i zabijający swoje dzieci, jestem za tym by pełnym rodzinom borykającym się z problemem finansowym płacić nie 800 a 1000 zł na dziecko ale nie dotować patologii i rodzin które mają ponad 3000 zł na członka rodziny by tak twierdzić mam do tego prawo gdyż uczciwie płacę podatki z których wypłacane są te dodatki.

  • Ale zrobiłeś z siebie buraka ale mendy pełowskie tak mają nie przeczytają artykułu tylko jadem pluć POtrafią to była Ukrainka.

 9. Zulowatą alkoholiczkę odesłać na front do Bachmutu. Dodatkowo zastosować Narodową Odpowiedzialność Zbiorową i losowo wybranym 10000 Ukrainkom odebrać prawa do 500+

Dodaj komentarz

Z kraju