Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pięciu członków klubu motocyklowego zatrzymanych za handel ludźmi

Policjanci z CBŚP zatrzymali pięciu mężczyzn, którzy podejrzani są o werbowanie kobiet do pracy w agencjach towarzyskich oraz handel narkotykami.

Czterech mieszkańców województwa lubelskiego zatrzymali funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji jako podejrzanych w toczącym się od dłuższego czasu śledztwie dotyczącym handlu ludźmi oraz narkotykami. Wraz z 36-letnim Marcinem G., 37-letnim Karolem Sz., 40-letnim Jarosławem J. oraz 31-letnim Mirosławem G. wpadł także mieszkaniec woj. wielkopolskiego. Wszyscy są powiązani z jednym z klubów motocyklowych.

Jak ustalili policjanci, zatrzymani stworzyli grupę przestępczą, mającą kilka źródeł dochodów. – Mężczyźni werbowali kobiety, wykorzystując ich krytyczne położenie, m.in. fakt, iż pochodziły one z ubogich rodzin. Oferowali im „łatwy” zarobek – chodziło o zatrudnienie w charakterze prostytutek – wyjaśniają śledczy. Kobiety trafiały do agencji towarzyskich w różnych miejscach całego kraju i musiały przekazywać część zarobku na rzecz członków grupy.

Stałym źródłem dochodu był również handel narkotykami, dopalaczami i wyrobami tytoniowymi i alkoholem bez polskich znaków akcyzy. Tylko w ostatnim czasie sprzedali oni ponad 6,5 kg marihuany. Towar trafiał do klubów w województwie lubelskim. W trakcie zatrzymania, policjanci zabezpieczyli m.in. 400 gramów marihuany, ponad 2 tys. paczek papierosów różnych marek i 270 l spirytusu bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Ponadto jeden z mężczyzn miał broń gazową.

Mieszkaniec województwa wielkopolskiego od razu trafił do zakładu karnego. Był bowiem poszukiwany do odbycia kary więzienia za przestępstwa narkotykowe. Pozostała czwórka została doprowadzona do Prokuratury Okręgowej w Lublinie, gdzie przedstawiono im zarzuty usiłowania handlu ludźmi, zmuszania do prostytucji, stręczycielstwa, a także handlu narkotykami.

2016-02-10 12:36:44
(fot. CBŚP)

29 komentarzy

 1. Pampalini łowca zwierząt

  Teraz będzie brak świeżego narybku w agencjach:(

 2. Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym. A skąd pochodzili ci ludzie na stacjach?

 3. Jestem zadowlony z policji ich udanej akcji w tym temacie

 4. u nas jest to klub motocyklowy w Stanach gang motocyklowy, he

 5. Klub miłośników jednośladów – Różowy Romet

 6. wytatuować baranom krzyże na plecach i wysłać do Syrii, niech se radzą, oczywiście wcześniej wpie***dol porządny i konfiskata majątków

  • Ach ty anonimowy odważny moralisto….:)

   • odezwał sie nie anonimowy jak ja

   • co tu anonimowość ma za znaczenie? jeśli sprawisz aby stało się tak jak napisałem to Ci podam nazwisko

    • A dlaczego tak napisałeś? znasz sprawę? czy po prostu lubisz osądzać człowieka na podstawie wypocin byle dziennikarzyny, który naoglądał się Sons of Anarchy? Ciekawe czy jak ta rozdmuchana sprawa się rozstrzygnie na korzyść oskarżonych – nie „winnych” jak ich skazałeś tylko „oskarżonych”….Czy sam wtedy wytatuujesz sobie krzyż i pojedziesz do Syrii…

     • nie jestem sędzią wiec mogłem sobie pozwolić na to aby wyjść z założenia, że są winni

 7. Road Runners MC?

 8. Tak, barwy Road Runners MC.

 9. Zara zara! Podczas zatrzymania funkcjonariusze znaleźli 400 gram oraz fajki spiryt i gazówkę 🙂 6,5 kg to tak im klepneli bo pewnie mają w magazynie jak pozbierali od małolatów na osiedlach. Ktoś przede mną mądrze napisał WYNOCHA POD NOVĄ!!! tam porządki robić. Jak to jest że CBŚ musi grupą operacyjną nalot robić na członków klubu motocyklowego a dresy pod nową od 8 do 20 handlują w najlepsze. A może chłopaki z RR MC nacisnęli kumuś wyżej na odcisk bo odcinali dla siebie „kawałek tortu”?

 10. Free Karlos!

Z kraju