Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pięć osób poszkodowanych w zderzeniu trzech pojazdów (zdjęcia)

Znane są okoliczności wczorajszego wypadku na drodze wojewódzkiej nr 747 w Emilcinie. W wyniku zderzenia trzech pojazdów łącznie ucierpiało pięć osób. Zostały one przetransportowane do szpitala.

Do wypadku doszło we wtorek po godzinie 15.00 w Emilcinie w powiecie opolskim, na drodze wojewódzkiej nr 747. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

– Na miejscu policjanci ustalili, że do zdarzenia doszło kiedy jadący toyotą 58-latek z gminy Opole Lubelskie z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem marki Fiat, którym kierował 31-latek z gminy Chodel, a następnie ze skodą, którym kierował 38-latek z gminy Niedrzwica Duża. W wyniku zdarzenia do szpitala trafili kierujący pojazdami fiat i skoda, pasażerka toyoty w wieku 38 lat, jak również dwóch pasażerów fiata w wieku 27 i 46 lat. Na szczęście życiu i zdrowiu uczestników nie zagraża niebezpieczeństwo. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi – relacjonuje aspirant Katarzyna Bigos z opolskiej Policji.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Droga w miejscu wypadku przez pewien czas była zablokowana.

– Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze, stosowanie się do przepisów ruchu drogowego i dostosowanie prędkości pojazdów do warunków, jakie panują na drodze. Sytuacja na drodze bywa dynamiczna i mogą wystąpić okoliczności, w których konieczna jest szybka reakcja. Przed wykonaniem jakiegokolwiek manewru na drodze, upewnijmy się, że jest on bezpieczny. Pamiętajmy, że chwila nieuwagi, roztargnienia, czy przecenienie swoich umiejętności w ułamku sekundy może doprowadzić do tragedii – dodaje aspirant Katarzyna Bigos.

Zdjęcia: Policja Opole Lubelskie\KP PSP Opole Lubelskie

8 komentarzy

  1. Moc tej tojoty jest porażająca. Lekko Janek dotyka gazu i nosi go po drodze jak żyda po pustym sklepie.

  2. Jeździć to trza umić.

  3. Pięć osób poszkodowanych w zderzeniu trzech pojazdów – bardzo konkretne wyniki.

  4. sławek kupi nówke po wyborach

  5. Z uwagi na dobre imię, niektórych marek nie powinno się Polakom sprzedawać.

  6. Sezon na kaleki i trupy w samochodach trwa w najlepsze. 365/rok. A w roku 2024 nawet 366/rok.

  7. z cyklu Bliskie spotkania trzeciego stopnia.Emilicin-Ziemia

  8. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

    Wyprzedzać trza umic

Dodaj komentarz

Z kraju