690 680 960

Pięć ataków rakietowych na Lwów. Rakiety uderzyły w infrastrukturę miasta (zdjęcia)

Jak przekazał w poniedziałek mer Lwowa Andrij Sadowyj rosyjskie wojska przeprowadziły w poniedziałek rano pięć ataków rakietowych na Lwów. Obecnie służby sprawdzają uszkodzenia oraz wyjaśniają okoliczności tych ataków.

37 komentarzy

 1. Icos taka prawda. Zarządzanie strachem. 5 rakiet bo pewnie więcej nie mieli 🙂 i akurat na Lwów …. Hehe to im do szczęścia potrzebne akurat. Zaraz się okaże że gieroj „pacynka-wciągający nosek” szef wszystkich szefów pan. Z. zlecił to na polecenie usraela.

  • Fake. Kłamstwo, rosyjska propaganda.

  • Odstaw już wódę bo jutro się święta kończą musisz wracać do piwnicy.

  • Globalizacja i nowy światowy ład bardzo nie lubią nacjonalizmu,patriotyzmu. Niewątpliwie po tej wojnie będą duże zmiany procentowe udziałów mniejszości narodowych i etnicznych zarówno w UKR jak i PL. Potem Iran skończy jak bezbronny Irak ale przynajmniej jest uzbrojony i tak łatwo nie będzie.

 2. Taki dym to jak styropian się pali.

 3. Pierwsze zagonili Ukraińców do Lwowa teraz ich tam pogrzebią a Europa przygotuje nowy pakiet sankcji. Zakaz sprzedaży pierogów ruskich

 4. Wojna Rosyjsko -Ukraińska . Kur….a kur…..e łba nie urwie. A Polska sobie strzeliła samobója.

 5. ,aa,boKrzycho.paPj

  To Aaa sugerujesz , że to Żeleński do własnego narodu strzela ,by mógł się osiedlić naród izraelski???

 6. ,aa,boKrzycho.paPj

  Musisz Aaa mieć na to dowody

 7. Czuły Wojtek Narrator

  Rozciągający się na 60 kilometrów ruski konwój zbliża się do Kijowa! Od dwóch miesięcy. 😉

  • Jakbyś się zainteresował czymś więcej niż trollingiem na forum, już dawno dowiedziałbyś się co stało się z kacapską kolumną, ale ty widzę pod różnymi nickami produkujesz się od rana pisząc cały czas to samo. Uświadomię cię, została rozbita w dużej części przez jednostki wojskowe używające dronów. Ale ty przecież wiesz lepiej, z rosyjskich mediów.

 8. Putin to mściwy despota z KGB .Lista jego ofiar na które wydał wyrok jest długa :Litwinienko ,Skripal ,Politkowska itd ,póki żyje nie daruje nikomu kto ośmielił się go zdradzić czy ośmieszyć .Także obawiam się że użyje wszelkich dostępnych środków żeby zniszczyć i ukarać Ukrainę ,bo na tą chwilę zrobili z niego pośmiewisko przed prawie całym światem .Z tego co czytam po necie to zamierza wywołać prowokacje i zamachy na terenie rosiji oczywiście obwiniając o to na Ukraińców ,co dało by mu pretekst do powszechnej mobilizacji i zamiany”specjalnej operacji wojskowej ” w regularną wojnę .Podejrzewam że do 9 maja będzie względny spokój bo do defilady z okazji „dnia zwycięstwa wielkiej wojny ojczyźnianej ” musi ogłosić sukces „specjalnej operacji „A później ? Obym się mylił ale pózniej znowu się zacznie i będzie tylko gorzej .Miejmy nadzieję że Finlandia i Szwecja wstąpią jak najszybciej do NATO ,bo to moze przynajmniej na jakiś czas powstrzymać tą kanalię i nie ośmieli się wywołać większego konfliktu

Kursy walut

 • USD 4.476zł -0.17%
 • GBP 5.4484zł 0.19%
 • EUR 4.6976zł 0.02%
 • CHF 4.7496zł -0.24%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Strażacy ze Strzeszkowic Dużych organizują Bal Sylwestrowy
Koncerty, wystawy, spektakle… – zapraszamy na projekty stypendystów!
UMCS zaprasza na Akademicki Jarmark Świąteczny
32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ