Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pełczyn: Pijany motocyklista przewrócił się na drodze. Miał 2,6 promila

W miniony weekend w Pełczynie doszło do wypadku z udziałem pijanego motocyklisty. Mężczyzna miał we krwi 2,6 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend w Pełczynie. 31-latek kierujący motocyklem podczas manewru zawracania stracił panowanie nad motocyklem marki Kawasaki i przewróci się. W wyniku upadku mężczyzna doznał m.in. urazu nogi. Na miejscu interweniowało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Ranny 31-latek trafił do szpitala. Wcześniej mężczyzna został przebadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Urządzenie wskazało ponad 2,6 promila alkoholu w jego organizmie.

Mężczyzna stracił już prawo jazdy. Zgodnie z obowiązującym prawem może mu grozić nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

2015-03-16 10:42:33
(fot. ilustr. lublin112.pl)

16 komentarzy

  1. [] wiecie barany
    połowa z was miała jazde po alko a druga nigdy nie siedziała na moto

    • Jeździłem chopperem, z natury nie piję w zasadzie wcale. I wychodzi, że nie jestem baran ale nienormalny. Patryczku ech to twoje rozumowanie.

  2. Po pierwsze primo, pijany wszystkie koszty powinien ponieść z własnej kieszeni, bez możliwości przedawnienia. A pojazd powinien być konfiskowany i wystawiany na aukcje na pokrycie kosztów.

    Patryczku nie trzeba być motocyklistą żeby wiedzieć że się po pijaku nie dosiada się niczego co ma silnik, nawet kosiarki. Zwłaszcza że nie było to po jednym piwie a 2.6 promila, on był pijany a nie po spożyciu.

  3. powinni zabrać mu dożywotnio prawo jazdy a także zakazać prowadzenia jakichkolwiek innych pojazdów które posiadają koła w tym taczki bo baran i tym może wyrządzić komuś krzywdę