Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Pędził w obszarze zabudowanym 112 km/h. Recydywista w BMW surowo ukarany

W miejscowości Białopole policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 22-letniego kierowcę BMW, który pędził w obszarze zabudowanym z prędkością 112 km/h. Jak się okazało, mężczyzna popełnił wykroczenie w recydywie.

W czwartek przed południem, funkcjonariusze z chełmskiej drogówki, prowadzący pomiar prędkości w miejscowości Białopole, zarejestrowali BMW poruszające się w terenie zabudowanym z prędkością 112 km/h. Mundurowi natychmiast zatrzymali pojazd do kontroli.

Za kierownicą BMW siedział 22-latek. Jak się okazało, młody mężczyzna wykroczenie popełnił w recydywie. Został ukarany mandatem w wysokości 4 tysięcy złotych, a na jego konto wpłynęło 14 punktów karnych. 22-latekstracił też na trzy miesiące prawo jazdy.

Policjanci przypominają, że nadmierna prędkość jest wciąż jedną z głównych przyczyn powstawania niebezpiecznych w skutkach zdarzeń drogowych. Nie stosując się do ograniczeń prędkości narażamy na niebezpieczeństwo nie tylko siebie ale też pasażerów, których przewozimy oraz innych uczestników ruchu drogowego. Kiedy nagle na drodze pojawi się przeszkoda, jadący z nadmierną prędkością może nie mieć czasu na bezpieczną reakcję.

8 komentarzy

 1. Czy to jest i to ważne w kwestii bezpieczeństwa ruchu drogowego? Czy tu tylko ktoś się zagapił? A może droga źle oznakowana? A może suszarka bez homogenizacji, albo pod złym kątem?

  • Frani ty jakbyś nie stanął to 4 ltery zawsze masz z tyłu. Nke masz ty szczęścia biedaku…

  • Homogenizacja to twoje, czy wzięte z komentarzy? Widzę, że twoje zdanie to jedynie osiem gwiazdek, reszta błaznowanie innych.

 2. Studętkom jezdem, to se tak myślem, że;

  Bo jakby tak zamiast jeszcze jednego pomnika za 300 tysięcy dla łokietkowatego prezydenta, wybudować tor dla młodych wściekłych, a niedoświadczonych…

  • Jaki problem, niech mlodzi zrobią zrzutkę i zakasza rękawy. Jak mówił A. Słodowy „zrob to sam”…

 3. Dzisiaj idiota na parkingu pod E. Leclerc na Zana (rejestracja SK…) też pędził jak szalony, chyba żeby mu nie zajęli miejsca.

 4. Tłuk i tak nie zrozumie co źle zrobił. Myśli, że całe nieszczęście polega tylko na tym, że go złapali. Do utylizacji zanim kogoś zabije.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo