Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Pędził skodą drogą krajową 142 km/h. Dostał mandat na 1500 zł (zdjęcia)

W poniedziałek włodawscy policjanci zatrzymali do kontroli na drodze krajowej nr 82 kierowcę skody. Mężczyzna pędził poza obszarem zabudowanym 142 km/h. Spotkanie z policjantami zakończyło się mandatem na 1500 zł.

Wczoraj po godzinie 14.00, włodawscy policjanci na drodze krajowej nr 82 zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Skoda, który znacznie przekroczył dozwoloną prędkość.

– W terenie niezabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 90 km/h, poruszał się z prędkością 142 km/h. Kierującym pojazdem okazał się, 23-letni mieszkaniec gminy Urszulin. Podczas jazdy na drodze był śnieg, a nawierzchnia stawała się śliska. Mężczyzna nie kwestionował prędkości, z jaką się poruszał i przyznał się do popełnionego wykroczenia. Został ukarany wysokim mandatem karnym, a na jego konto trafiło 13 punktów karnych – relacjonuje aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa z włodawskiej Policji.

Mundurowi apelują o ostrożność na drodze, w związku z występującymi złymi warunkami atmosferycznymi w postaci opadów śniegu/śniegu z deszczem. W takich warunkach atmosferycznych – padający śnieg, często mokra i śliska nawierzchnia, wcześnie zapadający zmrok powinny wzbudzić w nas zachowanie rozwagi i ostrożności tak, by każdy z nas bezpiecznie mógł dotrzeć do swojego wyznaczonego celu.

Pędził skodą drogą krajową 142 km/h. Dostał mandat na 1500 zł (zdjęcia)

fot. Policja Włodawa

2 komentarze

  1. Jeżeli policja chwali się w internecie tym, że wystawiła mandat – to nie jest w tej policja najlepiej.
    A co do włodawskiej policji, to byłem przekonany o tym, że oni tylko menelami na rowerach się zajmują.

  2. Malutko dostał. Za usiłowanie zabójstwa?

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport