690 680 960

Pasażer kopał w taksówkę, zareagował policjant. Został pobity

Policjanci z Chełma zatrzymali dwie osoby, które pobiły funkcjonariusza będącego poza służbą. Policjant zareagował widząc, jak pasażer taksówki kopie w samochód.

Do pobicia doszło w miniony weekend w Chełmie. Policjant, który był w czasie wolnym od służby, zwrócił uwagę na dwoje pasażerów taksówki.

– Między tymi osobami, a taksówkarzem doszło do nieporozumienia. W pewnej chwili mężczyzna zaczął kopać w samochód. Gdy funkcjonariusz zwrócił mu uwagę, informując jednocześnie, że jest policjantem, ten wraz z kobietą zaatakowali go i pobili – relacjonuje zdarzenie podkom. Ewa Czyż z chełmskiej Policji.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego. Policjant z obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala.

– Mundurowi ustalili personalia napastników. To mieszkańcy Chełma – 23-letnia kobieta i 25-letni mężczyzna. Zaraz po zdarzeniu oboje wyjechali z miasta. Wczoraj zostali zatrzymani w Warszawie – dodaje podkom. Ewa Czyż.

Oboje zostaną doprowadzeni do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego. 25-latek dodatkowo będzie odpowiadał za uszkodzenia samochodu. Pokrzywdzony oszacował łączną wartość strat na kwotę 3 tysięcy złotych.

Zgodnie z kodeksem karnym czynna napaść na policjanta to przestępstwo, za które grozić może kara do 10 lat pozbawienia wolności.

68-113058ta

2017-09-20 11:08:40
(fot. Policja Chełm)

39 komentarzy

 1. Policjant powinien sięgnąć po bron albo paralizator i durny Seba z durną Karyną od razu by byli grzeczni.

 2. Czas na zadume … jak sa wyszkoleni policjanci skoro kobieta i mezczyzna sa w stanie ich pobic …

 3. Policjant wychodząc z Komendy broń pozostawia … oni nie mogą nosić broni poza służbą

 4. taka pipka z pastelowymi paznokietkami go pobila…haha co to za policjant :S

 5. Ciekawe czy gdyby to był zwykły obywatel to też by ich zatrzymali już w Wawie

 6. Co się dziwicie?, przecież niedawno policjant, z Lublina, który zareagował na awanturnicze zachowanie pasażera taksówki został wydalony ze służby i siedzi w areszcie. W dzisiejszych czasach policjant, tak jak nauczyciel może tylko prosić o dobre zachowanie bo wszelkie zdecydowane działania z jego strony będą wykorzystane przeciwko jemu.

 7. sebiksy sie dopytują czy mogą bić policjantów po służbie czy nie.. żenada

Kursy walut

 • USD 4.3269zł -0.22%
 • GBP 5.302zł -0.63%
 • EUR 4.6069zł -0.31%
 • CHF 4.7752zł -0.12%

Polub nas