Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Para okradała lubelskie drogerie. Straty to ponad 12 000 złotych

Kryminalni z I Komisariatu Policji w Lublinie ustalili i zatrzymali parę złodziei, która okradała lubelskie drogerie. Łączne straty oszacowano na ponad 12 000 złotych.

Zatrzymanie 25-latka i 24-latki było efektem pracy operacyjnej policjantów z I Komisariatu Policji w Lublinie. Kryminalni wpadli na trop mieszkańca Lublina jakiś czas temu.

– Zatrzymani okazali się być sprawcami licznych przestępstw polegających na kradzieżach. Do zdarzeń dochodziło na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy. Para kradła głównie kosmetyki i drogie perfumy. Łączne straty oszacowano na ponad 12 000 złotych – relacjonuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z KMP w Lublinie.

Zatrzymani usłyszeli zarzuty kradzieży, do których się przyznali. Grozi im do 5 lat więzienia. Wkrótce za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

Autor: redakcja

6 komentarzy

  1. No ale cóż to jest 12 tysięcy podłóg milionów jakie obecny rząd sprzeniewierza na nic nie wnoszące komisję śledcze ponad to co media już ujawniły?

    • Podlóg to ty się jeszcze w życiu namyjesz

    • Każdy rząd robi to samo żeby stworzyć iluzję walki między sobą a tępa gawiedź się cieszy i myśli,że kogoś rozliczą za cokolwiek.Wszędzie jest potrzebna prawa i lewa strona żeby motłoch skłócić ,bo jakby się zjednoczył to stanowiłby zagrożenie dla pasożymian przy KOrytku.

  2. Jan z egzekutywy KC I-szy sekretarz z żoną

    Nie ukradły tylko sobie normalnie wzięły jak nie upilnowali to sami sobie winni.

  3. Bonnie i Clyde

  4. …czy to były perfumy marki Koty?

Dodaj komentarz