Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Otwarcie sezonu motocyklowego w Lublinie. Dziesiątki jednośladów na parkingu przy Arenie Lublin (zdjęcia)

W niedzielę po południu na parkingu przy Arenie Lublin spotkali się miłośnicy motocykli. W ten sposób sympatycy jednośladów otworzyli sezon 2021.

W niedzielę na parkingu przy Arenie Lubin spotkali się miłośnicy motocykli na wspólnym otwarciu sezonu 2021. Jak nam przekazano, spotkanie było spontaniczne.

W trakcie zlotu nie zabrakło wspólnych rywalizacji na jednośladach, wymiany doświadczeń pomiędzy motocyklistami, a przede wszystkim piknikowej atmosfery.

Pogoda dopisała, więc na parkingu pojawiło się grubo ponad 100 pojazdów.

(fot. lublin112.pl)

22 komentarze

  1. Motur to nie jest pojazd dla leszcza

  2. Ja tam dzisiaj widziałem z setkę a może i więcej zaparkowanych samochodów. Gdyby nie obotrzenia covidowe to pomyślałbym, że jest mecz na Arenie.

  3. przyszła wiosna,będą warzywa

  4. W kagańcach…

  5. Wiem, że najlepsi kierowcy (czyli także motocykliści) Europy mają przepisy w małym paluszku, ale nic nie zaszkodzi przypomnieć.

    „Art. 16. 4. Kierujący POJAZDEM jest obowiązany jechać możliwie blisko prawej krawędzi jezdni. Jeżeli pasy ruchu na jezdni są wyznaczone, nie może zajmować więcej niż jednego pasa.”

    Podkreślam, że tam jest napisane POJAZDEM (a nie tylko rowerem jak się wielu wydaje), więc warto o tym pamiętać, bo może jakiś gniewny kierujący białym busem jeszcze zechce zepchnąć nas z drogi, za naruszanie tego nakazu.

Wiadomości z info112