Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ostatni miesiąc pokazów na Fontannie Multimedialnej. Co i kiedy będzie można obejrzeć

Tylko do końca września będzie można podziwiać pokazy światło – woda – dźwięk na placu Litewskim w Lublinie. Jak zawsze odbywały się one będą w piątki i soboty późnym wieczorem.

Wrzesień jest ostatnim miesiącem, kiedy będą prezentowane pokazy na Fontannie Multimedialnej na placu Litewskim w Lublinie. Zaplanowano jeszcze czternaście prezentacji światło – woda – dźwięk, wśród nich pokazy Anioły Lubelskie, Sen o Mieście, Unia Narodów, Historia Placu Litewskiego na wesoło i Wydarzenia Kulturalne. Nie zabraknie też tegorocznej premiery, czyli Legendy o Czarciej Łapie.

W piątek 4 września obejrzeć będzie można Czarcią Łapę i Wydarzenia Kulturalne, w sobotę 5 września Czarcią Łapę i Sen o mieście. Na piątek 11 września zaplanowano Czarcią Łapę i Historię Placu Litewskiego na wesoło, zaś na sobotę 12 września Czarcią Łapę i Unię Narodów. W piątek 18 września będą dwa widowiska: Czarcia Łapa i Sen o mieście zaś w sobotę 19 września: Czarcia Łapa i Anioły Lubelskie. Ostatni tegoroczny pokaz będzie miał miejsce w sobotę 26 września, kiedy to widzowie obejrzą Czarcią Łapę i Unię Narodów.

Prezentacje na Fontannie Multimedialnej za każdym razem będą się rozpoczynały o godzinie 21:00.

(fot. lublin112)

2 komentarze

  1. Fatalne nagłośnienie, lektorów ciężko zrozumieć. W legędzie o Czarciej Łapie czyta dziecko które ciężko zrozumieć, nawet 2/3 tekstu. Z innymi lektorami nie wiele lepiej. Pokaż ogólnie fajny, układ fontann super i podświetlenie również tylko niech dopracują tych lektorów bo masakra.

Wiadomości z info112