690 680 960

Opuściła szpitalną izolatkę tylko na chwilę. Złodziej ukradł portfel z pieniędzmi i dokumentami

Bezczelność złodziei rośnie coraz bardziej. Tym razem okradziona została pacjentka jednego z lubelskich szpitali. Kobieta przebywa na oddziale w izolatce.

Na oddziale ortopedii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego przy al. Kraśnickiej w Lublinie okradziona została jedna z pacjentek. Kobieta ze stanem septycznym przebywała w izolatce oczekując na amputację nogi. Kiedy została zabrana na badanie tomografem, do pomieszczenia weszła nieznana na chwilę obecną osoba i ukradła znajdujący się tam portfel z pieniędzmi i dokumentami.

Sprawa kradzieży została zgłoszona na policję. Funkcjonariusze prowadzą czynności w tej sprawie, jednak rodzina pokrzywdzonej zwróciła się z apelem do osób, które zauważą gdzieś lub znajdą portfel w czerwono-czarnym kolorze.

Pewne jest, że pieniądze z niego zniknęły, jednak bliscy pacjentki mają nadzieję, że uda się odzyskać choć dokumenty. W portfelu znajdowały się m.in. legitymacja emeryta-rencisty, karta niepełnosprawności, karta płatnicza banku Santander, która już została zablokowana itp. Wszystko na nazwisko Wiśniewska. Kontaktować można się poprzez naszą redakcję.

(fot. pixabay/zdjęcie ilustracyjne)

3 komentarze

  1. W tym szpitalu kradną caly czas nawet noki3330

  2. na dokumenty powinien byc depozyt bezpłatny, szafeczki 10x10cm jak listy i po problemie by było.
    Im człowiek bardziej chory to go okradaja np, onkologia.

  3. Łapy bym obciął temu komuś!

Dodaj komentarz

Kursy walut

  • USD 4.0199zł -0.01%
  • GBP 5.0597zł -0.12%
  • EUR 4.3334zł -0.11%
  • CHF 4.6027zł 0.1%

Polub nas