690 680 960

Ogromna liczba uczestników na motocyklowym powitaniu nowego sezonu w Lublinie (wideo, zdjęcia)

W niedzielę w południe na parkingu przed Areną Lublin rozpoczęło się „MOTOCYKLOVE POWITANIE SEZONU 2022”. Kolejni motocykliści cały czas dojeżdżają. W trakcie imprezy nie zabraknie atrakcji dla miłośników jednośladów.

Parking przy Arenie Lublin pęka w szwach za sprawą motocyklistów, którzy przyjechali do Lublina na „MOTOCYKLOVE POWITANIE SEZONU 2022”. Oprócz miłośników jednośladów z naszego miasta i regionu widać również motocyklistów spoza woj. lubelskiego. Uczestników imprezy od godziny 12 ciągle przybywa, a nad ich bezpieczeństwem czuwają policjanci.

Jak zapewniają organizatorzy, dla zlotowiczów będą zabawy i konkursy z nagrodami, wystawy motocykli i akcesoriów motocyklowych oraz wiele innych atrakcji. Można również skorzystać z oferty stoisk gastronomicznych. Kto jeszcze nie był, a jest zakochany w motocyklach, może zajrzeć pod Arenę Lublin, aby podziwiać te nowe, jak i te nieco starsze jednoślady.

Wjechać na imprezę można z obu stron parkingu, czyli od strony ulicy Stadionowej i Cukrowniczej i parkować na terenie całego parkingu z wyłączeniem miejsc wyodrębnionych. Na miejscu obecne są służby porządkowe pilnujące, aby impreza przebiegała bezpiecznie.

(fot. wideo lublin1112.pl)

25 komentarzy

 1. Ślizgowe czytaj służbowe bo ślizgają się tylko nie płacąc za nic!

 2. przyszła wiosna będą warzywa

 3. Dżesica (koleżanka Brajanka)

  Bardzo bym chciała, żeby tylu motocyklistów było na zamknięciu sezonu co jest przy otwarciu,
  ale wiem, że kilku, a może nawet kilkunastu będzie „innego zdania”

 4. A ja to bym chciał żeby te motocykle spełniały wszystkie normy tak jak auta, bo hałas jest na całą okolicę nawet jak taki pustak stoi w miejscu. Nawet kiedy jest 50 metrów do świateł to pustak musi dusić do samego końca, a potem żale, że ktoś go potrącił albo rozjechał – pomyśl samochody są wszędzie. A wczoraj w centrum (właśnie po zlocie dla pustaków) widziałem taką sytuację. Tuż przed światłami i przejściem dla pieszych podwójna ciągła a trzy motory musiały się wepchnąć przed jadące auta. No i trzeci nie zdążył i się przewrócił. Może jestem uprzedzony może kogoś niesłusznie obrażam ale naprawdę trudno mi uwierzyć, że ludzie kupują mocne sprzęty po to żeby jeździć 50, 90 lub 120km/h.

 5. Każdy motocykl i samochód powinien mieć czarną skrzynkę. Wg statystyk w większości przypadków przyczyną kolizji jest przekroczenie prędkości. W przypadku wypadku lub kolizji znaczne przekroczenie prędkości (dodatkowo potwierdzone danymi ze skrzynki) powinno powodować uznanie winy. Miłośników szybkiej jazdy i wyścigów zapraszam na tor, bo drogi publiczne to nie rodeo. Na drogach ginie bardzo dużo ludzi przez wariatów drogowych.

Kursy walut

 • USD 3.991zł 0.15%
 • GBP 5.0417zł -0.18%
 • EUR 4.3233zł -0.24%
 • CHF 4.5689zł 0.02%

Polub nas