Odpowie za napaść na tle seksualnym. Jego ofiary to 15 i 24-latka

W areszcie umieszczony został 27-latek z Chełma, który ma na swoim koncie przestępstwo na tle seksualnym oraz przeciwko wolności. Mężczyzna usłyszał zarzuty, jego ofiarami są dwie kobiety.

Policjanci z Chełma zatrzymali w ostatnich dniach 27-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o dwa poważne przestępstwa wobec kobiet. Jedno z nich jest na tle seksualnym, drugie przeciwko wolności.

Jak ustalili funkcjonariusze, w połowie października na osiedlu Kościuszki w Chełmie zaatakował 15-letnią dziewczynę. Z kolei kilka dni temu groził 24-letniej kobiecie. Pokrzywdzone o tym co je spotkało, powiadomiły dyżurnego chełmskiej komendy.

Mieszkaniec Chełma po przesłuchaniu został doprowadzony do prokuratury. Tam zostały mu przedstawione zarzuty. Śledczy skierowali jednocześnie do Sądu Rejonowego w Chełmie wniosek o zastosowanie wobec zatrzymanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sędzia zgodził się z prokuratorem i mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi za kratkami.

(fot. policja)
2017-11-19 21:05:48

Zobacz również

15 komentarzy

 1. Takie bydle powinno się usypiać nie sądzić!

 2. Wysterylizować jak kocura ale na żywca.

  • Pan Solejuk (w relacji na żywo z ławeczki)

   Nareszcie jakiś rozsądny głos.
   To sie mnie Zenek, natychmiast podoba sie !!!

 3. 24- latek czy 27-latek?

 4. Czapa A moje podatki na uzdolnione dzieci

 5. Drodzy państwo 69 i vur macie racje tutaj , Sa kobiety krzywdzone poniewierane przez takich bydlakow i nasze dzieci . Nikt by sobie nie pozwolil aby taki typ skrzywdzil nasze dziecko czy kobiete . prawda? Powinna byc kastracja to po pierwsze po drugie pozbawienie praw publicznych i wykluczenie ze spoleczenstwa KARA SMIERCI . Iniech sie nie boja ofiary zglaszac na policje takich sytuacji. Powiem tak tresc z pisma swietego . jesli dla ciebie oko jets grzechem wydlub je jesli reka odetnij ja. i po sprawie. Niech kobiety dzieci nie cierpia przez zwyrodnialych bez serca bandytow….

  • toni czy ty przypadkiem nie przesadzasz KS za zwykłe macanko, zwariowałeś ? ja nie pojmuję dlaczego go aresztowali na 3 miesiące przecież za takie dotyki wyrok będzie niski

  • Te i napewno jesteś zagorzalym katolikiem. Co niedziela kościółek a na necie krzyczymy. Kara śmierci!! I zapewne jest się za jak najszybszym wyjściem z Unii Europejskiej? He. Znamy to.

 6. czekam na komentarze w stylu: łobuz kocha najbardziej…

 7. Oj będzie dziursko piekło. Chłopaki z pod celi będą mieli ubaw. Chyba że pod ochronkę wskoczy

 8. Marian , dzisiaj macanko a jutro gwałt , zresztą pewnie by zgwałcił obie jakby mu nie uciekły .Ktoś z taki dewiacjami powinien być odseparowany od społeczeństwa

  • Agatka (ta z kompletu od Jacka)

   Gdyby tak miało być, że każdy komu staje na sam widok kobitki, miałby być odseparowany od społeczeństwa, to i tak przeludnione kryminały, trzeba by rozbudować do wielkości pipidówek typu Lubartów,Piaski, czy nawet Chełm.

 9. Operacja zmiany płci była by rozwiązaniem. Uciąć fiuta i puścić do któregoś kalifatu. Tam na szczegóły nie zwracają uwagi.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0885zł -1.31%
  • GBP 5.0298zł -0.32%
  • EUR 4.48zł -0.69%
  • CHF 4.2226zł -0.88%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online