Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Odnaleźli 97-latkę, otrzymali podziękowania

Na ręce Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie mł. insp. Tomasza Gila wpłynęły podziękowania od córki zaginionej 97-latki. Kobieta wyraziła swoją wdzięczność policjantom biorącym udział w poszukiwaniach jej mamy.

Komendant Wojewódzkiej Policji w Lublinie mł. insp. Tomasz Gil otrzymał list, w którym mieszkanka Lublina dziękuje policjantom za pomoc w odnalezieniu mamy. Do zaginięcia 97-latki doszło 6 marca br. na terenie Lublina. Kobieta choruje na zaniki pamięci.

– Przed zgłoszeniem zaginięcia, rodzina prowadziła poszukiwania na własną rękę i sprawdzała miejsca, w których mogła przebywać zaginiona. Następnie do działań przystąpili powiadomieni funkcjonariusze. W wyniku szybko podjętych działań odnaleźli zaginioną kobietę. Cała i zdrowa trafiła pod opiekę swojej rodziny – relacjonuje starszy sierżant Milena Mazur z KWP w Lublinie.

Jak dodaje starszy sierżant Milena Mazur, takie słowa uznania dla stanowią jeszcze większą motywacje do codziennej służby.

– „Pomagamy i chronimy” – to hasło, które towarzyszy nam każdego dnia – kończy policjantka.

Odnaleźli 97-latkę, otrzymali podziękowania

4 komentarze

  1. Raz im się udało wypełnić swój obowiązek i już trzeba było z tym do mediów lecieć?

  2. Dzielnicowy Roku

    Wzorowo przeprowadzona akcja policjantów. Pan Komendant już może szykować porządne pieniążki dla tych co brali udział w poszukiwaniach. Akurat przed świętami się przydadzą.

  3. Pałujemy i gazujemy, żeby żyło nam się lepiej

Dodaj komentarz