Wtorek, 16 lipca 202416/07/2024
690 680 960
690 680 960

Odnaleziono skradzioną karetkę. Wyposażenie medyczne leżało w rowie

Odnaleziona została karetka pogotowia, którą skradziono w piątek z jednego z zamojskich osiedli. Sprawca jest dalej poszukiwany.

Policjanci odnaleźli karetkę, którą nieznany sprawca ukradł w nocy z czwartku na piątek z jednego z osiedli w Zamościu. Najpierw policjanci z posterunku w Skierbieszowie, przy jednej z dróg, znaleźli leżące w rowie nosze. W pobliżu znajdowały się również inne elementy wyposażenia ambulansu, m.in. fotel a także materac.

Ponieważ przedmioty te wyraźnie wskazywały na pochodzenie medyczne, od razu skojarzono to z kradzieżą karetki. To dało policjantom ślad, którą drogą odjechał sprawcą.

Jakiś czas później, na jednym z osiedli w Rejowcu, zauważono również sam pojazd. Stal zaparkowany pod jednym z bloków. Teraz trwają poszukiwania sprawcy kradzieży.

(fot. policja)
2015-08-23 20:23:25

4 komentarze

 1. poproście o pomoc Rutkowskiego

  • Eee, tam – zaraz Rutkowskiego. Wystarczy dać „cołaska” na mszę, a „duszpasterz” przez św. Antoniego, wroga złodziei, wyskamle wstawiennictwo u Najwyższego Tutti di Kappi Tutti, a ten albo gromem z jasnego nieba w pochmurny dzień wskaże urwisa.
   A jak będzie w dobrym humorze to nawet trupem go położy.

   • Krzysztof (nie święty, ani nie Rutkowski)

    Inna opcja szybkiego odnalezienia sprawcy to pokazać fotkę jakiemuś jasnowidzowi 🙂

    Przypomniał mi się stary kawał o jasnowidzu:
    Do drzwi jasnowidza puka klient
    – Kto tam? – pada pytanie zza drzwi
    – Eee, ch.j z ciebie nie jasnowidz, mówi klient i odchodzi

   • Żal mi cIEBIE… każdy ma prawo wierzyć w co chce a tY nie masz prawa z tego szydzić… mamusia dobrych manier nie przekazała ?

Z kraju

Sport