690 680 960

Obywatele Białorusi przepłynęli Bug. Zostali zatrzymani

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, zatrzymali w rejonie granicy państwa dwóch obywateli Białorusi. Mężczyźni przepłynęli wpław rzekę graniczną.

W miniony wtorek, podczas działań związanych z ochroną granicy państwowej, funkcjonariusze NOSG z Placówki SG w Janowie Podlaskim, zatrzymali w pobliżu miejscowości Stary Bubel, w powiecie bialskim, dwóch obcokrajowców. Mężczyźni nielegalnie przebywali na terytorium Polski.

Jak się okazało, dwaj obywatele Białorusi przekroczyli granicę państwową z Białorusi do Polski, przepływając wpław rzekę graniczną Bug.

Zatrzymani mężczyźni przyznali się do nielegalnego przekroczenia granicy. Po przeprowadzeniu wobec nich czynności administracyjnych, Białorusini zostali przekazani stronie białoruskiej.

(fot. NOSG)

5 komentarzy

  1. A po co Ich tu ciągnie? Do kraju gdzie szambellania fontannami do góry wybija? Do kraju gdzie oszust i kłamca prezydentowi chce dyktować co ma robić i w jakiej telewizji występować?

    • Nikt, tylko pewien szeregowy poseł, może dyktować prezydentowi co ma robić, w jakiej telewizji występować, o jakiej porze nocy ustawy podpisywać…

  2. Jak samych główek to pół biedy, gorzej jak to będzie tyle półgłówek 🙂

Kursy walut

  • USD 4.3833zł 2.11%
  • GBP 5.2764zł 0.37%
  • EUR 4.7195zł 0.59%
  • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas