Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Obywatel Ukrainy w centrum miasta obmacywał dziewczynkę. Jej rodzice dziękuję policjantom za sprawną akcję

Pisemne podziękowania złożyli funkcjonariuszom policji rodzice dziewczynki, którą zaatakował na tle seksualnym obywatel Ukrainy. Para jest pod wrażeniem ogromnego zaangażowania i profesjonalizmu policjantów.

Rodzice dziewczynki, która pod koniec września padła ofiarą napaści seksualnej, postanowili podziękować funkcjonariuszom lubelskiej komendy za zaangażowanie. Chodzi o sprawę, jaka miała miejsce w centrum Lublina, a dokładnie na placu Litewskim.

Jak już informowaliśmy, dziewczynka siedziała na ławce i czekała na koleżankę. W pewnym momencie obok niej usiadł nieznany jej mężczyzna. Najpierw składał nieobyczajne propozycje, a następnie zaczął dotykać jej miejsc intymnych. Przestraszona dziewczyna uciekła.

O wszystkim zaalarmowana została policja. Sprawą zajęli się kryminalni z 1 Komisariatu Policji i komendy miejskiej. Jak wyjaśniają nam rodzice pokrzywdzonej nastolatki, zaangażowanie funkcjonariuszy było ogromne i niezwykle profesjonalne. Poświęcili oni tej sprawie sporo czasu, dzięki czemu sprawca został ustalony i zatrzymany.

Okazał się nim 31-letni obywatel Ukrainy. Mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty doprowadzenia do innej czynności seksualnej osoby małoletniej poniżej 15 lat. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu teraz kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

34 komentarze

 1. Mogli rodzice już podarować mu córkę żeby onucami nie zostać.

 2. Bardzo szybki w nogach

  Na front pedzia

 3. Gjerjoja oczerniajom!

 4. Zaraz Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych pozwie owych rodziców za ksenofobię i uprzedzenia wobec Herojów Broniących Europy przed Bandytą Putinem (z którym ta Europa do dzisiaj robi „byznesy”) 😆

  • Jaki front? Co wy macie z tym frontem? Za dużo się naooglądaliście tv i nasłuchaliście radia. Trzeba tam pojechać i zobaczyć na własne oczy. Polecam Lwów na weekend. Wy myślicie, że pisowcy by tak chętnie tam jeździli gdyby był „front”?

   • Głowa mnie boli od tych myśli. Mam taką wiedzę że nie mieści się to w mojej głowie.
    Jak chcecie wiedzy to ja przekażę, sama najprawdziwsza prawda.

 5. Deport w trybie natychmiastowym. Tam już z nim zrobią porządek.

 6. Im wolno wszystko bo u nich wajna.

 7. wysłać plagę na front tam będzie obmacywał swojskich pobratyncow a nie karmić gnoja za nasza kasę won

 8. Kilkaset ofiar wielkiej tragedii w Państwie Palestyńskim. Tak żydzi tuszowali prawdę . Teraz wiecie jacy ś żydzi

 9. Dawaj pajacu się spotkamy na narządy cie sprzedam jestem tata tej dziewczynki zadzwoń 665 382 868

Dodaj komentarz

Z kraju