690 680 960

Obywatel Rumunii oferował do sprzedaży podrabiane perfumy

Bialscy policjanci zatrzymali przed weekendem obywatela Rumunii, który handlował podrabianymi perfumami. Mundurowi zabezpieczyli ponad 30 sztuk perfum.

Bialscy policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu bialskiej komendy ustalili, że na terenie parkingu jednego z bialskich marketów oferowane są do sprzedaży perfumy z naniesionymi znakami towarowymi znanych marek.

Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą sprawdzili posiadane informacje. Podczas prowadzonych czynności funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli nielegalny towar. Funkcjonariusze zarekwirowali ponad 30 sztuk perfum.

Stoisko obsługiwał 35-letni obywatel Rumunii. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. Policjanci ustalają teraz wszystkie okoliczności tej sprawy. Zgodnie z Ustawą prawo własności przemysłowej przestępstwo to zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2.

(fot. Policja Biała Podlaska)

8 komentarzy

 1. Cóż za spektakularny sukces milicjantów! Normalnie w szoku jestem, iż Ci panowie z „blaszką ” wykryli tak olbrzymi proceder. Medale się należą…

 2. Brak słów żart chyba

 3. A może te max 2 lata pozbawienia wolności zamienić na deportację? Tańsze i skuteczniejsze .

 4. Dobrze ,że sprzedawał a nie wyciągał łap za darmo!!!

 5. Obywatell Rumunii, a jakiej nacji. Czyżby wiadomej?

 6. X-X-X-X-X--X-X-X

  Niebywały sukces milicji…
  Czy będą przyznawane medale dla bohaterskich funkcjonariuszy?

 7. To straszne wydarzenie

Kursy walut

 • USD 3.975zł -0.05%
 • GBP 5.0198zł 0.11%
 • EUR 4.3542zł -0%
 • CHF 4.5175zł 0.12%

Polub nas