690 680 960

Obywatel Bułgarii wielokrotnie zgwałcił 25-latkę i zmuszał ją do prostytucji

Krasnostawscy policjanci zatrzymali 31-letniego obywatela Bułgarii. Mężczyzna odpowie za wielokrotne zgwałcenie i zmuszanie do prostytucji 25-latki.

Do krasnostawskiej komendy zgłosiła się 25-latka, która powiadomiła, że od kilku miesięcy zmuszana jest do prostytucji przez 31-letniego obywatela Bułgarii.

Mężczyzna bijąc ją i grożąc zmuszał do świadczenia usług seksualnych za pieniądze. Mężczyzna miał tez zachowywać się wobec niej w sposób brutalny. Z relacji kobiety wynika, iż wywoził ją do różnych miejscowości, w tym także poza granice kraju, gdzie była zmuszana do prostytucji. Następnie zabierał jej zarobione w ten sposób pieniądze. Ponadto sam miał ją wielokrotnie zgwałcić.

Krasnostawscy kryminalni w środę zatrzymali mężczyznę. Wczoraj 31-latek usłyszał prokuratorskie zarzuty zmuszania do prostytucji, czerpania korzyści majątkowej z uprawiania prostytucji oraz co najmniej 6-krotnego zgwałcenia mieszkanki powiatu krasnostawskiego.

Dziś sąd zdecyduje o jego tymczasowym aresztowaniu. Sprawa ma charakter rozwojowy.

2017-09-01 15:06:18
(fot. Policja Krasnystaw)

16 komentarzy

 1. Ona daje na lewo i prawo każdemu za flaszke wódki to jest ta pijaczka której niedawno odebrano dzieci.

 2. Jakby Polak zgwalcil Bulgarke zaraz byla by afera jaki to ksenofobizm sie szerzy w kraju a tak to zwykle przestępstwo.

 3. Na lewo nie daje,bo ja tam mieszkam.

 4. Pampalini łowca zwierzą

  Przez kilka miesięcy jej to nie przeszkadzało, czyżby powiedział jej, że już jej nie kocha.

 5. TO cygan nie Bułgar

 6. ja naprawdę nie pojmuję jak można zgwałcić prostytutkę , może mi to ktoś objaśni

  • Była po pracy.

  • To żałosne że co piszesz ale skoro nikt ci nie wpoił elementarnej wiedzy wyjaśnię ci. Jeżeli kobieta odbywa dobrowolnie świadomie bez żadnego przymusu również prostytutka stosunek sexualny wówczas nie ma mowy o gwałcie ,jeżeli natomiast kobieta jest zmuszona fizycznie psychicznie jeżeli zostały jej podane środki ograniczająca świadomość i jeśli zwyczajnie nie chce a dojdzie do stosunku wówczas jest to gwałt i dotyczy to również prostytutek

 7. Od razu zgwałcił. Po prostu; nie zapłacił za usługę i tyle. Walka z pracodawcą o wynagrodzenie w Sądach Cywilnych trwa długo a przy sprawie karnej szybciej otrzyma wyrok, choć lasy i tak prędko nie zobaczy. No chyba, że ugoda, klient zapłaci i oskarżenie zostanie wycofane.

 8. Przegiął z marżą.

 9. Teraz on bedzie nadstawial kolegom w celi

Kursy walut

 • USD 4.3254zł -0.52%
 • GBP 5.3279zł -0.59%
 • EUR 4.708zł -0.02%
 • CHF 4.7222zł 0.65%

Polub nas