Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Obywatel Bułgarii sprzedawał podróbki na giełdzie

Policjanci zatrzymali obywatela Bułgarii, który na giełdzie towarowej pod Zamościem sprzedawał odzież z podrobionymi znakami znanych marek. Mężczyzna usłyszał już zarzut wprowadzenia do obrotu podrobionej odzieży.

W minioną niedzielę policjanci z Zamościa, na terenie giełdy towarowej w miejscowości Mokre, ujawnili na jednym ze stoisk handlowych odzież sportową, na której widniały zastrzeżone znaki towarowe różnych wiodących marek, naniesione na towar w sposób nielegalny.

W trakcie przeszukania ujawniono ponad 300 sztuk sportowych koszulek i spodenek. Towar został zabezpieczony, a 31-letni obywatel Bułgarii przewieziony do komendy. Tam mężczyzna usłyszał zarzut wprowadzania do obrotu handlowego odzieży z nielegalnie naniesionymi zastrzeżonymi znakami towarowymi.

Przestępstwo tego typu zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2.

68-127278

68-127279

2018-05-29 07:16:35
(fot. Policja Zamość)

9 komentarzy

 1. Też mi sensacja . Bułgar i podróbki . Na każdym jarmarku każdego dnia w tygodniu można kupić od Bułgarów taki towar , a w niedzielę na stadionie przy ul. Kresowej i na giełdzie ” Elizówka .

 2. toż to szok!
  na Ruskiej czy na Kresowej to norma przecież i nikt nie reaguje

 3. Dobrze ze nie kradli

 4. Przy trasie „19” teź handlują Bułgarki nie wiem czy nie grzybami bo siedzą na taboretach w lesie???

 5. Na targu przy Wileńskiej, przy schodach, codziennie stoją i sprzedają podrabiane rzeczy i nikt tego jeszcze nie zlikwidował.

 6. Jakby oryginalnymi handlował to byłby news

 7. Haha. A na Wileńskiej w Lublinie jakaś zza Bugu od lat sprzedaje Adidasy i inne takie, na pewno oryginalne, i jak widac nikomu to nie przeszkadza :))) AhhAhhh, przyppmnialy mi sie te zlote czasy z rozstawionymi na targach plytami z grami, przykrywane na 10 sek. na moment przejscia (obowiazkowo umundurowanych) policjantów…

 8. Ło matko, cygany sprzedajom Vike A-bida-sy, NjuBaląsy-łapać złodzieja,,,,,tzn, ten no …. a zamienniki do samochodów to co

 9. głupek, mógł siedzieć u siebie i czekać jak lada moment masa turystów opanuje bułgarskie kurorty, a wracac beda stamtad w armanich, guccich i innych tomich haha