690 680 960

Obaj skręcali w lewo. Zderzyli się na skrzyżowaniu (zdjęcia)

Kierujący jednośladem mężczyzna trafił do szpitala po tym, jak zderzył się z samochodem dostawczym. Na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 12 na ul. Grabskiego w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Łabędzią zderzyły się dwa pojazdy: samochód dostawczy i skuter. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący oplem mężczyzna wyjeżdżał z ul. Łabędziej i wykonywał manewr skrętu w lewo w ul. Grabskiego. Z kolei kierowca skutera poruszał się ul. Grabskiego od strony Drogi Męczenników Majdanka i skręcał w lewo w ul. Łabędzią. Na skrzyżowaniu oba pojazdy się zderzyły.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Kierowcę skutera przetransportowano do szpitala. Jak nas poinformowano, na szczęście nie doznał on poważniejszych obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

Obaj skręcali w lewo. Zderzyli się na skrzyżowaniu (zdjęcia)

Obaj skręcali w lewo. Zderzyli się na skrzyżowaniu (zdjęcia)

(fot. lublin112)

2 komentarze

  1. Po raz kolejny sprawdza się: is fecit, cui prodest.

  2. Jeśli ktoś zamierza napisać, że wymóg posiadania prawa jazdy do kierowania motorowerem uchroniłby przed wypadkiem to uprzedzam, że jest w błędzie.
    Uprawnienia do kierowania nawet całą Kulą Ziemską nie pomogą, gdy trafi się na idiotę lub aroganta na drodze.

Kursy walut

  • USD 3.975zł -0.05%
  • GBP 5.0198zł 0.11%
  • EUR 4.3542zł -0%
  • CHF 4.5175zł 0.12%

Polub nas