Nowe zakażenia koronawirusem w Polsce. Jedno z powiatu kraśnickiego

W sobotę po godzinie 13 Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych zakażeniach koronawirusem w Polsce. Wśród nowych 13 przypadków jeden jest z woj. lubelskiego.

– Mamy 13 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 4 osób z woj. wielkopolskiego, 3 osób z woj. dolnośląskiego, 2 z woj. podlaskiego i po 1 osobie z woj. podkarpackiego, małopolskiego, lubelskiego i kujawsko-pomorskiego – czytamy w najnowszym komunikacie Ministerstwa Zdrowia.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 452/5 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 na terenie woj. lubelskiego dotyczą mężczyzny w przedziale wieku 20-40, z powiatu kraśnickiego, który wrócił z kraju o dużej transmisji wirusa. Stan pacjenta jest dobry.

Aktualnie (21 marca 2020 r.), na terenie województwa lubelskiego jest w sumie 30 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych; 1 osoba zmarła.

(fot. pixabay.com)

Zobacz również

44 komentarze

 1. Kraj o dużej transmisji wirusa- sporo tego.

 2. ciekawe z jakiej miejscowości

 3. Ktoś coś skąd ten typek, w którą stronę powiatu?

 4. napiszcie jeszcze z włosami na głowie o przeciętnym , kolorze , przeciętnego wzrostu i wagi. Ogólnie przeciętny człowiek.

 5. Toż to słynne „zagraniczniki” i inne „kindergeldy”… Czyli kombinatorzy z zasiłkami pracujący na czarno za granicą. Jak się zaczęło robić niebezpiecznie, to uciekają do kraju ze strachu licząc na darmową służbę zdrowia. Pożytku zero, jedynie co dzisiaj potrafią zaoferować to nietypowe prezenty dla społeczeństwa i całego państwa w postaci koronawirusa.
  Pasożyty społeczne…

 6. Patologia z regionu która pracuje we Włoszech przywlekła tego wirusa do nas , a do tego jeszcze mają problem z przestrzeganiem kwarantanny .

 7. Sygnału? Nie każdy jest kumaty i wie o co biega z tą transmisją. Rodo? Bez sensu. Powinno być dokładnie gdzie albo ogólnie że w Polsce a nie w woj lubelskim. Ogólnie to jak w filmach Barei ( Bareji) poprawie nie wiem jak jest.

 8. To jest czarny blondyn z długimi krótko obciętymi włosami😉

 9. Teź znam taką która wiedziała co się dzieje , a mimo tego pojechała do raich .Teraz myśli jak tu wrócić??Pytam się po co???śiedz i lecz się tam , moźe starczy ci kasy coś zarobiła i naskładała.

 10. Państwo z drutu

  BANDA durniow. Już nie tylko Włochy są krajem o dużej transmisji wirusa. Jest Hiszpania, za chwilę będzie Wielka Brytania, w kolejce już czeka Polska! Niewypytujcie wiesniaki z której części powiatu on jest. Niedługo sami będziecie chorzy!

  • Zgadzam się w 100% Niedługo będą samosądów dokonywać ze strachu . Średniowiecze

  • Prawdopodobnie twoi rodzice są ze wsi to i ty jesteś wieśniakiem i to konkretnym

  • Kto Ci daje prawo *** do tego żeby wyzywać ludzi od wieśniaków? Sam jesteś wieśniak, słoma Ci z butów wystaje, nie wiem kto Ci dał dostęp do internetu…

   • Do-Czarna kredka

    Co ja poradzę że niemoglas uciec ze swojej wiochy i zmienić swojego życia 🙂 Miasta są już itak pełne was. Widać kto jest ze wsi.

 11. Tu jest klucz. Ale żaden rząd tego nie powie!

  Dzięki 5G mamy – COVID19. Trzy największe skupiska na 3 kontynentach były w 3duzych miastach gdzie było intensywne rozmieszczenie sieci 5G. W WUHAN w Chinach, w Mediolanie we Włoszech i odpowiednio w Seattle. Każda z tych stref ma najwyższy wskaźnik zakażeń COVID19 na świecie!

 12. Zgadzam się…. zamknąć całkowicie granice.

 13. Pani arbuzowa z przedszkola w mieście 3 kultur nad Bugiem była w Hiszpanii i po powrocie wróciła do pracy w przedszkolu,nie słychać by po samokwarantannie.

 14. A ja wiem skad

 15. niech by siedział tam gdzie się zaraził a nie przywozi nam tu problem i koszty!

 16. Jeszcze ci co wracają nawet jak się słaniają na nogach to nie przyznają się skąd wrócili,chyba że przytomność stracą,i karetka zabierze.Znajoma wczorajwczoraj wracała z Niemiec,to połowa busa kas,lał,po minięciu grabicy ktoś powiedział,można znowu kaszleć.

 17. Kwarantanna w budynkach LUKa przy ul. Wróblej. Informacja na drzwiach jest przyklejona.

  • Mieszka Pan w którymś z tych budynków? Bo ja tak i nic mi o tym nie wiadomo, więc proponuję nie siac fermentu…

 18. Zamknąć granice i nie wpuszczać czy Polak czy nie. Co to za wycieczki. Większość pojechała do pracy bo w Polsce tak źle a teraz czym prędzej wracają. Co do kwarantanny do fikcja , niedługo policjantów tyle nie będzie żeby sprawdzać obywateli czy siedzą w domu.

 19. Ta kwarantanną to fikcja sąsiad ma kwarantanne ale rodzina zapierdziela po okolicy i przychodzą pracownicy . No ale policja przyjeżdża i sprawdza czy w domu siedzi.

 20. LKR i wszystko jasne

 21. Zgadza się. Wyrzutki naszych lokalnych społeczności.Plebs wrócił.

 22. Napisałem skąd ale nie opublikowali komentarza nie wiem dla czego ..
  To kobieta z ***

 23. Z komentarzy wynika, że wszyscy jesteście chorzy — to się nazywa zaraźliwa głupota .Dajecie sobą manipulować jak dzieci .

 24. Mam prawo do pełnej i dokładnej informacji.I mam też RODO ale w du..e

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0031zł -0.53%
  • GBP 4.9213zł -0.21%
  • EUR 4.4503zł 0.54%
  • CHF 4.1621zł 0.31%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online