Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Nowe radiowozy wyjadą na drogi regionu (wideo, zdjęcia)

Kolejne nowe radiowozy trafią na drogi regionu. Pojazdy otrzymają policjanci z powiatów: bialskiego, chełmskiego lubelskiego, zamojskiego, janowskiego, krasnostawskiego, ryckiego i świdnickiego.

W lubelskim garnizonie pojawiły się nowe radiowozy. Wkrótce 17 oznakowanych pojazdów marki opel trafi w ręce policjantów. W 2018 roku tabor policji lubelskiej powiększył się o 67 nowych pojazdów.

Nowe auta trafią wkrótce do mundurowych z powiatów: bialskiego, chełmskiego lubelskiego, zamojskiego, janowskiego, krasnostawskiego, ryckiego i świdnickiego. Najwięcej, bo aż 5 nowych radiowozów trafi do mundurowych z Łukowa.

Ich zakup możliwy był dzięki wsparci jednostek samorządu terytorialnego naszego województwa.

 

(fot. wideo Policja Lublin)

7 komentarzy

  1. o boże…. loplem pracować….. prowadzić pościgi, ściągać piratów…….. powinni mieć dopłatę to pracy w niebezpiecznych warunkach…

    • Nie będzie żadnych kosztów dodatkowych o ile zostaną pokropione i sutannowy wymruczy stosowne zaklęcia, (oczywiście za stosowną cołaską).

      • Można to hejtować bo sam osobiście tego nie rozumiem po co oni to robią, ale i tak lepiej żyć tu, za mniejsze wypłaty niż uciekać przed islamskimi fanatykami. Europa pierwszej prędkości. Dlaczego pierwszej? Bo tam muszą szybciej s******** przed sfrustrowanymi lekarzami i inżynierami.

  2. A „kołpaki” w garażu coby nie pokradli! ?

  3. widziałem z 10szt jak z MM skręcali w Sulisławicką, nawet na bombach nie jechali;)

  4. Do rze ze z lubartowa nie dostali bo tam co pójdzie to już po pół roku nie jeździ. Dostali nie oznakowana Vectrę 3 miesiące i rozpier… dostali superba 2 miesiące i rozpier…

  5. INTERCEPTOR GTA w akcji 😛

Z kraju