Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

W nocy rozpoczyna się remont ul. Wyszyńskiego. Będą utrudnienia w ruchu

Dzisiaj w nocy rozpoczyna się remont ul. Wyszyńskiego. Kierowcy podróżujący przez centrum Lublina napotkają na utrudnienia w ruchu.

Dzisiaj wieczorem rozpocznie się remont nawierzchni ul. Wyszyńskiego. Prace potrwają do 19 października i obejmą odcinek od ul. Podwale do ul. Misjonarskiej. Prace będą prowadzone w porze nocnej między godz. 20.30 a 4.30.

W nocy z czwartku na piątek i z piątku na sobotę (z 15 na 16 października i z 16 na 17 października) roboty będą prowadzone na połowie jezdni. W czasie prac będzie obowiązywał ruch wahadłowy sterowany ręcznie. Pierwszej nocy prace będą realizowane na pasie jezdni w kierunku ul. Zamojskiej.

W nocy z niedzieli na poniedziałek (z 18 na 19 października) przewidziane jest układanie warstwy ścieralnej. Prace będą prowadzone całą szerokością, przy pełnym zamknięciu jezdni.

W przypadku wzmożonych opadów deszczu, termin robót zostanie przesunięty.

2015-10-15 16:22:14
(fot. lublin112.pl)

6 komentarzy

 1. Bezsensowna robota.W przyszłym roku asfalt znowu będzie z pagórkami,to jest fatum tego miejsca położonego nad cmentarzem Jezuitów.Nigdy w historii remontów to miejsce nie było na dłużej równe i zapewne i tym razem to fatum zadziała.

  • A spójrzmy na to bardziej racjonalnie – dzięki samochodom przepuszczającym pieszych naprzeciw Bramy Krakowskiej tworzy się dość długi korek, sięgający często ul. Miedzianej. Wystarczy kilka trolejbusów/autobusów i asfalt ugnieciony w sposób, który dzisiaj widać. Dajmy jeszcze więcej uprawnień pieszym, to dołki w asfalcie będą miały 30cm. pzdr

   • najlepiej zakazać poruszania się na nogach po centrum! kto to widział by piesi mieli czelność przechodzenia przez jezdnię, ja tu jadę swoim autem, jest mi ciepło i wygodnie, i się spieszę, a oni mi tu lezą, święte krowy! jak są głupi i się wybrali na nogach, to ich problem!
    powinno być jedno przejście co 500 metrów, niech na około zachrzaniają skoro tak lubią spacery.! nie będą korków powodować i dziur w jezdni. już wiadomo dlaczego takie drogi są w lublinie! nogi z d powyrywać, to łazić nie będą!!!

 2. najwyższa pora

 3. Temperatura w nocy wprost idealna do układania warstwy ścieralnej. PO zimie będzie płatami odłazić. Jaki okres gwarancji przewiduje wykonawca? Bo do wyborów na pewno poleży.

 4. jakis czas temu w nocy skrobali al. Raclawickie i efektow nie widac zobaczymy teraz i zapraszamy na B.M.Cassino od Leclerc ddo al. Krasnickich skrobnijcie schody na asfalcie