Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Nocny wypadek na trasie Lublin – Lubartów. Jedna osoba w szpitalu (zdjęcia)

W nocy z piątku na sobotę na drodze krajowej nr 19 doszło do zderzenia pojazdu ciężarowego z przyczepą do przewożenia drewna. W wypadku poszkodowana została jedna osoba. Obecnie ruch na trasie Lublin – Lubartów odbywa się bez utrudnień.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 3.00 w Wandzinie w powiecie lubartowskim, na drodze krajowej nr 19, na trasie Lublin – Lubartów. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że zderzyły się tam dwa pojazdy ciężarowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Lubartowa, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

W rejonie wiaduktu kolejowego ratownicy zastali uszkodzoną ciężarówkę oraz odpiętą przyczepę od drugiej ciężarówki, która uderzyła w przód tego pierwszego pojazdu. W wypadku poszkodowana została jedna osoba, którą przetransportowano do szpitala. Przez kilka godzin w rejonie zdarzenia występowały utrudnienia z przejazdem, jeden pas był zablokowany, a ruch odbywał się wahadłowo.

Obecnie w miejscu zderzenia pojazdów nie ma już utrudnień w ruchu. Jak nam przekazano, wstępne ustalenia wskazują, że od jednego z pojazdów poruszających się drogą krajową nr 19 odpięła się przyczepa do przewożenia drewna i uderzyła w jadący z naprzeciwka pojazd ciężarowy. Policjanci obecnie ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

Nocny wypadek na trasie Lublin – Lubartów. Jedna osoba w szpitalu (zdjęcia)

fot. nadesłane Kamil

 

Nocny wypadek na trasie Lublin – Lubartów. Jedna osoba w szpitalu (zdjęcia)

fot. nadesłane Kamil

13 komentarzy

  1. Zderzyły się tam dwa pojazdy ciężarowe, na miejscu interweniowała straż pożarna z Lubartowa, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Tylu ludzi się trudziło, a w szpitalu wylądowała tylko jedna osoba.

  2. … wzięła i sie wypięła … prokurator dla furmana, a kara musi być surowa i bolesna. stop dziadtransom

  3. Miejmy nadzieje że policja i sąd się nie wypną .

  4. Jakby trafiło na osobówkę to by było pozamiatane

  5. Dziadtrans niech Bogu dziękuje, że naczepa trafiła w ciężarówkę, nie w osobówkę.

  6. wan-dzin brzmi jak chińska dynastia

  7. Jacy wszyscy jesteście mądrzy ,karać karać a czy kierowca tego chcial ?celowo tego nie zrobił i wszyscy mówią że to ” dziad trans” , zdarzyć się to może nawet w nowym zestawie …

  8. kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsi

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo