Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Nocny spektakl ognia w Parku Ludowym (zdjęcia, wideo)

W Lublinie dobiega końca 45. Europejska Konwencja Żonglerska. Wczoraj wieczorem w Parku Ludowym można było obejrzeć niesamowity pokaz z wykorzystaniem ognia.

Już po raz trzeci w historii, gospodarzem największego na świecie i najbardziej prestiżowego wydarzenia środowiska żonglerów amatorów, artystów nowego cyrku i artystów ulicy, czyli Europejskiej Konwencji Żonglerskiej (EJC) jest Lublin.

Do miasta przybyło ponad 2000 żonglerów, akrobatów, miłośników hula-hoop, monocykli czy modelowania balonów z całego świata, mieszkańcy Lublina mają możliwość śledzenia zarówno ich występów ulicznych, jak i wysokiej klasy spektakli.

Na zainteresowanych przez ostatnie dni czekały m.in. wieczorne pokazy dla profesjonalistów i amatorów różnych cyrkowych dziedzin. W Otwartej Strefie Ogniowej swoje umiejętności prezentowali zarówno artyści profesjonalni, jak i hobbyści.

Fireshow w ramach Europejskiej Konwencji Żonglerskiej to jedno z najbardziej ekscytujących i widowiskowych przedstawień artystycznych. To połączenie tradycji, umiejętności, magii i niebezpiecznej sztuki, która zapewnia niezapomniane przeżycia. Fireshow to również sztuka, która wymaga wielkiego szacunku dla ognia i przestrzegania zasad bezpieczeństwa. Tak wyglądał wczoraj wieczorem pokaz tańca z ogniem w wykonaniu zawodowców i amatorów.

@lublin112.pl

♬ Club / drum n base(176846) – Tomoyuki Sakakida

3 komentarze

  1. Na tym filmiku większość „sztukmistrzów” wygląda jakby przed chwilą zaczęli się tego uczyć.

  2. W nocy też ćwiczą bo bębniącą muzyką na Kalinie słychać też o 3 rano ?

  3. Dobrze że nie w sakskim tam strach z ogniem przebywać

Dodaj komentarz

Z kraju