690 680 960

Nocny pożar w Lublinie. Stodoła z sianem spłonęła doszczętnie (zdjęcia)

Minionej nocy strażacy gasili pożar drewnianej stodoły. Budynek w całości objęty był ogniem. Nie było szans na jego uratowanie.

Pożar na jednej z posesji przy ul. Wólczańskiej w Lublinie zauważony został w środę około godziny 23:30. O wszystkim zaalarmowana została straż pożarna. Na miejscu interweniowała również policja.

Jak się okazało, paliła się stodoła. Drewniany budynek, wypełniony m.in. sianem, w całości objęty był ogniem. Pomimo starań strażaków, stodoły nie udało się uratować i spłonęła ona doszczętnie.

Jak nam przekazano, nikt nie ucierpiał. W akcji gaśniczej brało udział osiem zastępów straży pożarnej z Lublina, Mętowa, Głuska i Wilczopola. Obecnie trwa ustalanie przyczyn pojawienia się ognia. Nie jest wykluczone, że było to podpalenie.

(fot. lublin112)

7 komentarzy

  1. Hehe jak to można poczytać posty ”prawdziwych miejskich Lublinian” że do okoła to takie wieśmaki, że na takiej rejestracji to jadą same wieśki a na innej to dzbany co robią wiochę. A tutaj proszę Państwa oto w Lublinie spaliła się stodoła z sianem dla zwierząt gospodarskich, co za wstyd dla komentujących 🙂

    • A ty z jakiego ” fawela” nadajesz???? Ja mam po ojcu , dach nad głową i nie muszę rźnąć ” turystę” co to śpi pod kartonami.

    • Wróć do podstawówki bo prostego zdania nie potrafisz sklecić. Żałosne twe prostackie wypociny.

  2. Ah te dobre Niemieckie wozy strażackie rosenbauer panter.

    • Akurat nie panther. Ale jak masz uwagi do tego zakupu to miej pretensje do rządu że na 40mln kraj brak jest u nas jakiejkolwiek produkcji sprzętu maszyn aut koparek spycharek i tak dalej….

  3. Ten turysta to albo tani ćpun albo nie daje się zdiagnozować.

  4. Po co się, proszę Państwa, od razu najeżać? Pożar w Lublinie, spłonęła stodoła – brzmi kaszaniarsko i stawia Lublin (gdzie się urodziłem i mieszkam) po wieśniackiej stronie mocy. Pozdrawiam

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Bezpłatne warsztaty Know Hau w Strefie Psa w SKENDE
51. Ogólnopolskie Święto Chmielarzy i Piwowarów „Chmielaki Krasnostawskie” 2022
Zaproszenie na terenową akcję poboru krwi – 19 sierpnia
Piknik „Kwiaty we włosach” dla najstarszych mieszkańców Lublina
175. rocznica urodzin Bolesława Prusa