690 680 960

Nocny pożar w Lublinie. Stodoła z sianem spłonęła doszczętnie (zdjęcia)

Minionej nocy strażacy gasili pożar drewnianej stodoły. Budynek w całości objęty był ogniem. Nie było szans na jego uratowanie.

Pożar na jednej z posesji przy ul. Wólczańskiej w Lublinie zauważony został w środę około godziny 23:30. O wszystkim zaalarmowana została straż pożarna. Na miejscu interweniowała również policja.

Jak się okazało, paliła się stodoła. Drewniany budynek, wypełniony m.in. sianem, w całości objęty był ogniem. Pomimo starań strażaków, stodoły nie udało się uratować i spłonęła ona doszczętnie.

Jak nam przekazano, nikt nie ucierpiał. W akcji gaśniczej brało udział osiem zastępów straży pożarnej z Lublina, Mętowa, Głuska i Wilczopola. Obecnie trwa ustalanie przyczyn pojawienia się ognia. Nie jest wykluczone, że było to podpalenie.

(fot. lublin112)

7 komentarzy

 1. Hehe jak to można poczytać posty ”prawdziwych miejskich Lublinian” że do okoła to takie wieśmaki, że na takiej rejestracji to jadą same wieśki a na innej to dzbany co robią wiochę. A tutaj proszę Państwa oto w Lublinie spaliła się stodoła z sianem dla zwierząt gospodarskich, co za wstyd dla komentujących 🙂

  • A ty z jakiego ” fawela” nadajesz???? Ja mam po ojcu , dach nad głową i nie muszę rźnąć ” turystę” co to śpi pod kartonami.

  • Wróć do podstawówki bo prostego zdania nie potrafisz sklecić. Żałosne twe prostackie wypociny.

 2. Ah te dobre Niemieckie wozy strażackie rosenbauer panter.

  • Akurat nie panther. Ale jak masz uwagi do tego zakupu to miej pretensje do rządu że na 40mln kraj brak jest u nas jakiejkolwiek produkcji sprzętu maszyn aut koparek spycharek i tak dalej….

 3. Ten turysta to albo tani ćpun albo nie daje się zdiagnozować.

 4. Po co się, proszę Państwa, od razu najeżać? Pożar w Lublinie, spłonęła stodoła – brzmi kaszaniarsko i stawia Lublin (gdzie się urodziłem i mieszkam) po wieśniackiej stronie mocy. Pozdrawiam

Kursy walut

 • USD 4.1545zł -0.82%
 • GBP 5.2106zł -0.01%
 • EUR 4.4717zł -0.16%
 • CHF 4.6136zł -0.16%

Polub nas