Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nocne zderzenie toyoty z seatem na trasie Lublin – Kraśnik. Droga była zablokowana (zdjęcia)

Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku kolejnego już w ostatnim czasie wypadku na trasie Lublin – Kraśnik. Tym razem zdarzenie miało miejsce w Zemborzycach Tereszyńskich. Droga była całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 23:40 w Zemborzycach Tereszyńskich koło Lublina. Na drodze krajowej nr 19 Lublin – Kraśnik zderzyły się dwa samochody osobowe: toyota i seat. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Pawlina i Bełżyc, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca toyotą kobieta wyjeżdżała z terenu Hotelu Korona. Wymusiła jednak pierwszeństwo przejazdu na kierowcy seata, który poruszał się w kierunku Kraśnika. Doprowadziła do zderzenia obu pojazdów.

W wypadku poszkodowane zostały dwie osoby, które przetransportowano do szpitala. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia. Przez kilka godzin droga w tym miejscu była całkowicie zablokowana. Pojazdy kierowano objazdem przez Bełżyce.

(fot. lublin112.pl)

9 komentarzy

 1. Nie wiem po co blokować kilka godzin ruch co tu ustalać wszystko mają jasne kto zawinił szroty zabrać z jezdni i przywrócić ruch A przesłuchiwac mogą i tydzień

 2. gdyby kierowca seata jechał 50-70 km/h (tam jest ograniczenie) mogłoby NIE dojść do zderzenia.

  • Widzę, że mamy do czynienia ze „znawcą” tematu (jakich nigdy mało…)
   Z ustaleń policji kierująca toyotą ponosi winę za zaistniałą sytuację. Jak widać nie wszyscy potrafią czytać ze zrozumieniem.

   • Ale logika Roberta jest poprawna, ba -jakby nie wyjechał z garażu to zapewniłby w 100%, że do wypadku nie dojdzie.

 3. Drżenie nóg po hotelowym mizianiu? Widoczność znakomita i innej przyczyny nie mogę ogarnąć chyba że wrodzony
  brak móżdżka.

 4. a gdyby baba nie była ślepa to też nie doszłoby do zdarzenia

 5. trasa nakrasnik to kierunek wypadkow ogrom,,,,,jezdza jak wariaci 100 to nic nadzwyczajnego codziennie

 6. Jak droga może być inaczej niż zablokowana? Jak jest zablokowana to przejazdu nie ma po co pisać że jest całkowicie zablokowana? To tak jak by napisać auto cofalo do tyłu…