Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Nocne zderzenie taksówki z Boltem. Jeden z kierowców nie ustąpił pierwszeństwa drugiemu (foto)

Dwa auta zderzyły się w nocy na jednym ze skrzyżowań w centrum Lublina. Oba z logiem taxi. Sygnalizacja świetlna już nie działała.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę na ul. Okopowej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Chopina zderzyły się dwa samochody osobowe: opel i toyota. Na miejscu interweniowała policja.

Jak nam przekazano, kierujący oplem mężczyzna poruszał się ul. Chopina od strony ul. Narutowicza. Wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy toyoty, który jechał ul. Okopową w stronę ul. Lipowej. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Podróżujące autami osoby nie wymagały interwencji medycznej. Policjanci zakwalifikowali zdarzenie jako kolizję. Nie było utrudnień w ruchu.

19 komentarzy

 1. „ocne zderzenie taksówki z Boltem” bolt = taxi tzn jedno i drugie świadczy usługi komercyjnego indywidualnego przewozu osób-czyli kolizja dwóch pojazdów, za kierownicami których siedzieli PROFESJONALIŚCI!!

 2. Znowu jakiś murzyn?

 3. Przez takich szoferów firmy ubezpieczeniowe podniosą składki bo muszą więcej szkód likwidować.

 4. to i to taksowka

  zderzenie taksówki z boltem… a bolt to nie taksówka? skąd ta stronniczość redakcji? Skoro się podaje nazwę jednego to powinno się podać nazwę z której pochodzi druga taksówka…jak już chcecie brnąć w nazwy

  • bolt to nie taxi

   • widać że temat jest Ci nie znany. To są taksówki…obsługiwane przez aplikację.

   • bolt to nie taksówka

    bolt uber i freenow to okazjonalny przewóz osób, a nie taxi

    • bzdura… praktyki sprzed 10 lat
     Teraz spełniają takie same zasady jak wszystkie taksówki.
     A to że niektórzy kierowcy jeżdżą jak jeżdżą?…to już inna bajka i inny dział w urzędzie zajmujący sie uprawnieniami do kierowania.

 5. W Lbn to jakaś konkurencja sportowa jest..

 6. chipina? Gdzie to? Pierwsze słyszę xD

 7. dzielnie się uczą pewnie niedługo znowu usłyszymy że firma coś tam robi z kierowcami xD

 8. Eko taxi jakby ktoś pytał kto wjechał w bolta

 9. Fajnie napisany tekst, taki nie za bardzo wprost, żeby nie było wiadomo kto zawinił – więc obstawiam taksówkarza, bo gdyby Bolt wymusił to juz w leadzie by było wywalone.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo