Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nocą wśród zwierząt. Do zamojskiego zoo można wybrać się z namiotem i przenocować

Zamojskie zoo zorganizowało wydarzenia, w trakcie którego uczestnicy mają możliwość spędzenia nocy w ogrodzie zoologicznym. Zainteresowanie było tak duże, że bilety sprzedały się błyskawicznie.

Ogród Zoologiczny im. Stefana Milera w Zamościu po raz kolejny organizuje możliwość spędzenia nocy na terenie zoo. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w najbliższy piątek. W programie jest m.in. nocne zwiedzanie ogrodu z przewodnikiem, karmienie zwierząt czy też wspólna biesiada przy ognisku.

Pracownicy zoo skupią się m.in. na zaprezentowaniu zwierząt aktywnych nocą. Uczestnicy, w specjalnie przygotowanym miejscu będą mogli rozłożyć namioty. Oczywiście należy wziąć ze sobą własne, gdyż zoo ich nie oferuje. Rano zaś zaplanowano gimnastykę z trenerem fitness.

Wydarzenie wywołało ogromne zainteresowanie. Początkowo sprzedaż wejściówek planowano na dwa dni, jednak okazało się, że rozeszły się one w kilka chwil. Tym samym chętni będą musieli poczekać na kolejną taką okazję.

9 komentarzy

  1. Jastrząb skurczywyk

    A czy ten tego też można tam w swoim namiocie ?

  2. Czy ta akcja została na pewno dobrze przemyślana przez organizatorów przedsięwzięcia. Co na to behawioryści od zwierząt, przecież to zakłócenie ich nocnego spokoju.
    To nie cyrk tylko ZOO

  3. Zwierzęta chciały poobserwować zachowanie ludzi.

  4. Jak się małpy jedną noc nie wyśpią to nic się nie stanie.

  5. Szkoda, że dyrekcja zoo nie zorganizowała dla ludzi ,,tydzień w klatce, poczuj smak niewoli,,

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112