Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

Nieuwaga przyczyną zderzenia volkswagena z mercedesem. Dwie osoby w szpitalu

Nieuwaga jednego z kierowców była przyczyną wypadku, w Zakrzowie. Wymusił on pierwszeństwo przejazdu i doprowadził do zderzenia pojazdów.

Do zdarzenia doszło w niedzielę nad ranem w miejscowości Zakrzów w powiecie łęczyńskim. Na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 829 Łęczna – Milejów z drogą powiatową nr 2020 prowadzącą do Mełgwi, zderzyły się dwa samochody osobowe: volkswagen i mercedes. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący volkswagenem 38-letni mieszkaniec Łęcznej, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie zachował należytej ostrożności i wymusił pierwszeństwo przejazdu na poruszającym się drogą wojewódzką 54-letnim kierowcy mercedesa. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Obaj kierowcy zostali przetransportowani do szpitala. Po badaniach okazało się, że obaj doznali jedynie ogólnych potłuczeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że kierowcy pojazdów byli trzeźwi.

(fot. policja)
2018-07-03 23:53:24

4 komentarze

  1. Kolejny matoł w bmw

  2. Dziwi mnie takie nazywanie „rzeczy ” …”nieuwaga ” ..przez „nieuwagę to można zostać ojcem „…..ale jakoś przy wypadku śmiertelnym nie mówi się że „przez nieuwagę „…nazywajmy rzeczy po imieniu …dla mnie taka „nieuwaga ” za kółkiem powinno mieć tylko jedną nazwę „narazenie kogoś na utratę życia i zdrowia ” …a nie jakaś śmieszna i banalna „nieuwaga ” ..

    • Masz rację, jak rzadko kiedy – mnie też wku…wiło to określenie.
      Ale czego się spodziewać po panience, która może z trudem liceum ukończyła.

  3. przynajmniej do szpitala mieli blisko:)

Z kraju

Polityka i społeczeństwo