690 680 960

Nieuczciwy amant, czyli randka z kradzieżą w tle

Policjanci ze Zwierzyńca podczas przeszukania 21-latka ujawnili przy nim telefon komórkowy. Mężczyzna chwilę wcześniej ukradł go 27-latce, z którą umówił się na randkę.

W środę 27-letnia mieszkanka powiatu biłgorajskiego zgłosiła policjantom ze Zwierzyńca, że została okradziona podczas randki z 21-latkiem.

Kobieta mówiąc o okolicznościach zdarzenia powiedziała mundurowym, że do kradzieży doszło podczas randki z jej bliskim znajomym. Spotkali się w romantycznej scenerii zwierzynieckiego parku.

Otaczająca przyroda, alkohol oraz miłe gesty 21-latka spowodowały, że kobieta straciła czujność. Wykorzystał to jej partner i podczas uścisków i całowania z kieszeni zabrał telefon. Kiedy się zorientowała co się stało, chciała wyjaśnić sprawę z ukochanym. Jednak on oburzony oskarżeniami odszedł z miejsca spotkania.

Kobieta o fakcie kradzieży zaalarmowała policjantów. W momencie kiedy z nimi rozmawiała zauważyła idącego ulicą sprawcę kradzieży.

21-letni mieszkaniec gminy Zwierzyniec ma na swoim koncie wcześniejsze kradzieże.

Zapytany przez policjantów o zaistniałą sytuację poinformował, że randkował z 27-latką, jednak kategorycznie zaprzeczył, że dokonał kradzieży. Zmienił zdanie, kiedy policjanci w wyniku przeszukania jego odzieży odnaleźli skradziony telefon ukryty w bieliźnie.

Skradzione mienie wróciło do właścicielki. 21-latek za kradzież odpowie przed sądem.

2018-04-19 15:50:12
(fot. lublin112.pl)

9 komentarzy

 1. „Spotkali się w romantycznej scenerii zwierzynieckiego parku. Otaczająca przyroda, alkohol oraz miłe gesty 21-latka spowodowały, że kobieta straciła czujność. Wykorzystał to jej partner i podczas uścisków i całowania z kieszeni zabrał telefon. Kiedy się zorientowała co się stało, chciała wyjaśnić sprawę z ukochanym. Jednak on oburzony oskarżeniami odszedł z miejsca spotkania.” – dobre.

 2. Chciał jej telefon po prostu:)

 3. Oj tam telefon dobrze że cnotę zachowała????

  • Oj tam, zaraz zachowała. To kobiety chcą od faceta wszystkiego, faceci chcą tylko jednego. Ten akurat chciał telefon. Cnota była (jak byla) bezpieczna.

 4. Przynajmniej nie była to kradzież rozbójnicza…

 5. 112 to była 27latka? czy 27latek ?bo się już pogubiłem

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas