Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Nietypowe protesty na lubelskich ulicach. To część ogólnopolskiej akcji (zdjęcia)

W Lublinie odbyły się dwie samotne blokady ulic. W pierwszym przypadku aktywista przez 10 minut siedział na jezdni. Został zniesiony na chodnik przez policjantów. W drugim przez kilkanaście minut stał na przejściu dla pieszych.

32 komentarze

  1. Oczywiście musiała się też wypowiedzieć Julcia. Julka. A jaki ślad węglowy pozostawiły te wyczyny aktywistów? Czy każdy kierowca oczekujący na udrożnienie pasa ruchu zgasił silnik, czy raczej pyrkotał na jałowym?

  2. Czyżby już kobiet nie wystarczyło żeby się za nimi chować, wy od gwiazdy amaleka?

  3. To już nie są protesty tylko płatna praca dorywcza na zlecenie.

  4. Do protestujących pod kierownictwem Julci (która musi być wszędzie, najwidoczniej nikt jej nigdzie nie chce, czyżby miała bardzo niskie poczucie własnej wartości, raz z LGBT, później ze strajkiem kobiet teraz ratujmy planetę, co następne?) nie martwcie się jeszcze biliony i tryliony ludzi was przeżyją na tej planecie, a całe wasze życie nawet jak i stu lat dożyjecie to i tak będzie tylko nieistotną chwilą w całym istnieniu planety i nawet nikt o was nie będzie pamiętał już za kolejne 100 lat, bo czy ktoś pamięta o człowieku który wykrzykiwał podobne hasła np. w 20 wieku?
    Żyj i pozwól żyć. Twoje widzi mi się twoja sprawa, nie narzucisz nigdy nic całemu światu, większości, która ma cię gdzieś.

    • Julcia brnie we wszystko zgodnie z zasadą marketingu, nieważne jak mówią byleby mówili. 😀

Z kraju

Polityka i społeczeństwo