690 680 960

Nietypowa choinka w Księżomierzu. Powstała z pasji do kajaków

Choinka stworzona z kajaków powstała na jednej z posesji w Księżomierzu. Po zmroku daje ona oszałamiający efekt. Podziwiać ją można będzie tylko do 6 stycznia.

W Księżomierzu w gminie Gościeradów w powiecie kraśnickim, dostrzec można nietypową choinkę. Powstała ona w ramach pasji pani Lidii Dudek, która jest miłośniczką kajakarstwa i właścicielką wypożyczalni sprzętu kajakowego w Józefowie nad Wisłą. Wspólnie z mężem stworzyli przed rodzinnym domem choinkę z kajaków.

Ma ona ok. 4 metry wysokości, zaś na jej oświetlenie zużyto 50 metrów lampek. Jak wyjaśniała nam pomysłodawczyni, stworzenie tego typu choinki nie było prostym zadaniem. Prace trzeba było wykonywać na wysokości jednak efekt jest oszałamiający.

Choinkę na żywo można oglądać w Księżomierzu przy ul. Kościelnej 43. Należy się jednak śpieszyć, gdyż jej demontaż zaplanowano na sobotę 6 stycznia.

(fot. nadesłane)
2017-12-31 19:07:34

11 komentarzy

 1. Wyglada jak swiecaca pipka

 2. A to 6 stycznia będzie we środę?

 3. a jak jestem miłośnikiem tartaków i postawie 3 deski też będzie oszałamiający efekt ? jakoś nie powala

  • A mnie się bardzo podoba! Pewnie gdybyś się postarał to i twoje deski by dobrze wyglądały. Ważna jest pasja i miłość do tego co się robi. Brawo Lidia oby tak dalej!

 4. BEZNADZIEJA,DNO,BRAK SŁÓW,DZIADOSTWO PRZEZ DUŻE O

 5. Do „lublin112”.
  Dlaczego wielokrotnie piszecie, że choinkę można oglądać w „Księgomierzu” a nie w Księgomierzy?

 6. Mogliby z powrotem postawić na wejście pielgrzymek w sierpniu hehe

 7. Do autora teksu (historia się kłania) : To jest …TA… Księżomierz, więc w Księżomierzy. (Wiem że młodzież może mieć kłopot z formą ale właśnie po to są ludzie oczytani – kiedyś dobrzy dziennikarze)
  Przez niedouczonych „dziennikarzy” mamy teraz coraz więcej analfabetów..

Kursy walut

 • USD 4.2803zł -1.04%
 • GBP 5.2838zł -0.83%
 • EUR 4.7079zł -0%
 • CHF 4.7147zł -0.16%

Polub nas