Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Nietrzeźwy mężczyzna chciał przeskoczyć na motocyklu remontowaną drogę. „Lot” zakończył upadkiem

W minioną niedzielę w Tarnogrodzie doszło do groźnego wypadku z udziałem mężczyzny kierującego motocyklem. 36-latek próbował „przelecieć” nad remontowaną drogą, jednak zakończył ten wyczyn upadkiem.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 7 rano w Tarnogrodzie w powiecie biłgorajskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem motocyklisty na ul. Partyzantów.

Policjanci ustalili wstępnie, że 36-letni mieszkaniec gminy Tarnogród kierując motocyklem Suzuki jechał pasem drogi wyłączonym z ruchu z uwagi na trwający remont. Mężczyzna rozpędził się, najechał na nasypany tłuczeń wybijając motocykl w powietrze i po przeleceniu kilku metrów wylądował. Następnie stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się.

Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Jak się okazało po badaniu alkomatem, 36-latek miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Co więcej, ostatnie badanie techniczne motocykl przeszedł w 2013 roku, a mężczyzna nie posiadał odpowiedniej kategorii prawa jazdy, aby nim kierować. Obecnie policjanci ustalają szczegóły zdarzenia. Wkrótce „motocyklista” stanie przed sądem.

(fot. Policja Biłgoraj)

5 komentarzy

  1. Onufry z Czereśni

    Chłopie, nie poddawaj się, próbuj jeszcze raz ;d

  2. Jeżeli poruszał się poza drogą publiczną (po terenie budowy) to poruszanie się bez ważnego badania technicznego nie jest wykroczeniem. Po swoim podwórku też można jeździć bez badań.

  3. ufo nad stolicą

    Za upadek odjąć punkty karne…acha i nie ufać niemieckim sędziom;d

  4. Wszystko przez brak toru?

  5. Będzie jakiś film na YT z tego lotu?

Z kraju