Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Kobieta poparzyła sobie nogi wrzątkiem, policjanci pilotowali ją do szpitala

W minioną sobotę jedna z mieszkanek powiatu radzyńskiego poparzyła sobie nogi wrzątkiem. Policjanci podjęli pilotaż kobiety do szpitala, aby mogła jak najszybciej otrzymać pomoc lekarską.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę około godziny 16 w miejscowości Łucka. Do funkcjonariuszy lubartowskiej drogówki pojechał kierujący nissanem i poprosił o pilną pomoc, ponieważ wiózł córkę do szpitala w Łęcznej.

Mężczyzna relacjonował, że 23-latka poparzyła sobie nogi, po tym jak pękł dzbanek z wrzątkiem. Młoda kobieta wymagała natychmiastowej pomocy lekarskiej.

Policjanci przy użyciu sygnałów podjęli pilotaż nissana do szpitala w Łęcznej. Dzięki temu młoda kobieta szybko i bezpiecznie trafiła pod fachową opiekę medyczną.

(fot. pixabay.com)

16 komentarzy

 1. Cieee chorobaaaa !!!

  Oj, niedobrze… u kobiety nogi w po oparzeniowych (czy innych) bliznach, to tragedia na całe życie…

  • Seksistowski komentarz. Jesteś robakiem. Poparz sobie przyrodzenie. Jak o tym napiszą, to ja wtedy odpowiednio skomentuję.

   • Cieee chorobaaaa !!!

    Pelagia – gdzie tu dostrzegasz seksizm… wspomniałem o istnej kobiecej tragedii… facet w takiej sytuacji założy portki i dalej jest piękny i powabny, a kobieta j.w.
    Myśleć trzeba marny robaczku, myśleć – nawet jak dorośniesz.

    • Czyli kobieta z poparzonymi nogami nie jest piękna i powabna? Przez takie komentarze jak twój sprawiasz, że kobiety będą myślały, że z poparzonymi nogami mają przerąbane u płci przeciwnej. Tobie przeszkadzałyby poparzone nogi u kobiety? Po komentarzu wnoszę, że tak. I o to mi chodziło w moim komentarzu. Dorosłam już, od 30 lat jestem pełnoletnia.

    • Dodam jeszcze jedno – mam poparzone nogi. Poparzenia doznałam mniej więcej w wieku 25 lat. Na szczęście mojemu chłopakowi, a teraz mężowi, nawet by do głowy nie przyszło, żeby dać mi odczuć, że jestem gorsza z tego powodu. Ja trafiłam dobrze, czy twoja kobieta trafi dobrze? Czy może rzucisz ją, jak tylko stanie się coś, co sprawi, że nie będzie już piękna i powabna? Zastanów się nad tym.

 2. Szkoda komentowć. 23 latek ze Świdnika kupił za 480 zł zdjęcie niemieckiego gnata, 25 latka przelewając wrzatek z garnka do garnka wylała go sobie na nogi Co jest z tymi 20 latkami? Przyszłość narodu?

  • A u nas nawet jakby do łyżki do jedzenia dodawano instrukcję obsługi, to i tak mogłoby się zdarzyć, że ktoś się utopił jedząc nią zupę.
   Taki mamy „klimat”…

  • Przeczytaj jeszcze raz artykuł …tylko tak ze zrozumieniem

  • Świadek zdarzenia

   Radzę przeczytać jeszcze raz artykuł. Dzbanek żaroodporny pękł i powstała dziura przez którą wrzątek wylał się na nogi. Pozdrawiam.

 3. Teraz jest taka moda na uniknięcie kontroli na stan trzeźwości albo inne prochy.Teraz nagminnie ciąża w modzie.Wiem.Dlaczego w tym przypadku kierowca nie jest sprawdzany po dojechaniu na miejsce itd…

Wiadomości z info112