Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nietrzeźwy 71-latek nie był w stanie otworzyć drzwi do auta

Reakcja świadka uniemożliwiła nietrzeźwemu 71-latkowi podróż autem. Mężczyzna nie był w stanie otworzyć drzwi pojazdu, ledwo stał na nogach.

W czwartek po południu hrubieszowscy policjanci otrzymali informację, że w Werbkowicach został zatrzymany nietrzeźwy mężczyzna.

Zgłaszający ten fakt 28-latek poinformował mundurowych, że zauważył mężczyznę, który ledwo trzymając się na nogach próbował kierować pojazdem. Został on zauważony przy pojeździe marki Seat, kiedy słaniając się na nogach próbował wsiąść do auta. Z relacji wynika, że mężczyzna nie był w stanie nawet otworzyć drzwi pojazdu.

Przed podróżą nietrzeźwego kierowcę powstrzymali pracownicy budowy znajdującej się nieopodal.

– We wskazane miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci z Posterunku Policji w Werbkowicach. Po sprawdzeniu przez funkcjonariuszy stanu trzeźwości 71-latka, okazało się, że ma 1,6 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił na Izbę Wytrzeźwień – informuje asp. Edyta Krystkowiak z hrubieszowskiej Policji.

2016-12-23 12:15:58
(fot. ilustr. lublin112.pl)

10 komentarzy

  1. Przynajmniej nikogo nie zabije przed świętami

  2. Znów werbkowice

  3. No wstyd , starszy człowiek i taki pusty.

  4. Próbował wsiąść do auta.Czyli nie kierował i nie jechał tym pojazdem.Czyli usiłowanie kierowania.Obronie go z Urzędu.

  5. Proszę o podanie przepisu, który zabrania w stanie nietrzeźwości wsiadać do pojazdu.

  6. O to chodzi. Wolno wsiąść do samochodu po pijaku i siedzieć . Wolno spać po pijaku! To już jakas paranoja się robi. Sami konidenci wokół.

  7. Taki stary a taki pustak,zabrać prawko niech zasuwa na piechotę

  8. 1,6 promila i nie mógł ustać na nogach??? ktoś tu kręci…

  9. Mogli poczekać z reakcją do momentu, aż pijak wsadzi kluczyk do stacyjki.