Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Nietrzeźwy 19-latek wjechał w pieszych na chodniku. Jedna osoba nie żyje

Dzisiaj w nocy doszło do tragicznego wypadku w Biłgoraju. Nietrzeźwy 19-latek potrącił audi dowie osoby. Jedna w wyniku odniesionych obrażeń zmarła.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 1 na ul. Dąbrowskiego w Biłgoraju. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że 19-latek z gminy Biłgoraj kierując samochodem osobowym marki Audi na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w dwie osoby idące chodnikiem.

Po chwili pojazd uderzył w stragan miejskiego targowiska. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. W wyniku zdarzenia 36-letnia kobieta i 45-letni mężczyzna zostali przetransportowani do szpitala. Niestety tam 45-latek zmarł. W samochodzie wraz z kierowcą podróżowała trójka młodych pasażerów, nic poważnego im się nie stało.

Policjanci ustalili, że kierowca audi miał prawo jazdy od dwóch miesięcy i wsiadł za kierownicę będąc nietrzeźwym. 19-latek miał w organizmie ponad pół promila alkoholu.

Młody mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Za spowodowanie wypadku śmiertelnego w stanie nietrzeźwości grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Obecnie trwają czynności mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

68-128653

68-128652

2018-06-16 09:49:22
(fot. Policja Biłgoraj)

44 komentarze

  1. Szanowny Pan Kim Dżong Un szybko by sobie z pijakiem poradził i już byłoby pozamiatane.

    • Problem w tym że twój idol nie tylko z pijakiem by sobie poradził ale z każdym (również z tobą) kto krzywo by spojrzał lub coś nie po myśli idola powiedział/zrobił.

  2. No i se pojeździł i se dojechał.

  3. Tragedia !!!! 12 lat za zabójstwo z premedytacją ????????????

  4. Dopóki nie zabija taki pijak bandyta kogoż znanego z PISu to tyłków nie ruszą w sprawie znacznego zaostrzenia kary , bo to już plaga ale co oni o tym wiedzą.

  5. najlepsze jest to że kasę z odszkodowania OC pojazdu Audi które wypłaci zmarłemu tragicznie pieszemu firma ubezpieczeniowa, kierowca będzie musiał co do groszy oddać firmie ubezpieczeniowej bo był nadźgany. I to jest kara, a nie wyrok w zawiasach.

  6. Tylko 12 lat za zabójstwo?

  7. Koło mnie też ze 2 lata temu wjechał młody „mężczyzna” w przystanek. Na szczęście w nieszczęściu było to późno w nocy. Tylko takie dziwne trochę bo przystanek jest w miejscu gdzie żadna z dróg nie jest do niego usytuowana równolegle. No cóż. Audi Maszyna. Prawie BMW.

  8. tata policcjant nic nie pomoże jak w głowie pusto

Z kraju