Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Nietrzeźwi rodzicie zajmowali się dwójką dzieci

Chełmscy policjanci zatrzymali nietrzeźwych rodziców dwójki dzieci. Na szczęście dziewczynki w wieku 2 i 13 lat nie odniosły obrażeń, zaopiekowała się nimi osoba bliska. Dzisiaj obojgu zostaną przedstawione zarzuty.

W miniony weekend policjanci z Chełma otrzymali anonimowe zgłoszenie o tym, że w jednym z mieszkań na osiedlu Cementowni w Chełmie nietrzeźwa para sprawuje opiekę nad córkami.

Skierowani na miejsce policjanci potwierdzili to zgłoszenie i zbadali stan trzeźwości obojga rodziców. 40-letnia kobieta miała w organizmie ponad 2 promile alkoholu w organizmie, a jej 33-letni partner niewiele mniej. W tym czasie pod ich opieką pozostawała dwójka dzieci, 2-latka i 13-latka. Policjanci zatrzymali nietrzeźwych rodziców. Dziewczynkom nic się nie stało, zaopiekowała się nimi bliska osoba.

W poniedziałek z udziałem zatrzymanych będą wykonywane dalsze czynności procesowe. Zostaną im przedstawione zarzuty narażenia małoletnich dzieci na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Trwają czynności w tej sprawie.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

10 komentarzy

 1. Pisowiec kaczyński da im 800zł na dziecko to będą mili po 3 promile.

 2. trzeba było wcześniej działać to by dziecko z Częstochowy żyło

 3. Byle lepsza impreza rodzinna i alkohol się leje a dzieci się same bawią.

 4. Jaro da 800 to będzie 8 promili xD

 5. I dlatego coraz mniejszy przyrost naturalny w Polsce, robiąc nawet grilla można pójść siedzieć.

 6. To ja tu się boję, co będzie jak ja przy okazji grilla ze znajomymi dwa browarki wypiję, a żona lampkę wina!
  (młodszy syn ma 10 lat)
  A tu po dwa promile – można się bawić!?

 7. Ustalmy fakty i dajmy przykład

  ExQjuzmi alenmam takie pytanie

  Czy ktoś jestem w stanie logicznie na nie łodpowiedzieć mi ?

  Mam w domu dziecko, ma 5 lat. W dzień zajmuje się nim ktoś z rodzinki, moja mama albo ja albo dziewczyna. Zależy kto ma wolne a kto idzie do pracy
  No i przychodzi taki moment, że wszyscy w końcu wracamy do domu. Jest przykładowo 19.00 robimy kolację jemy, myjemy się i jakoś przed 21.00 jesteśmy poogarniani.
  No i pytanie, czy jeżeli ja z dziewczyną wypijemy sobie piwo albo dwa na głowę, to czy opiekujemy się dzieckiem narażając siebie na jego odebranie ? Czy to jest traktowane jako zajmowanie się dzieckiem pod wpływem alkoholu i mogą nam odebrać dziecko jeżeli ktoś z sąsiadów by to zgłosił ?

 8. Co za sukces… w sylwestra 98% rodziców sprawujących opiekę nad swoimi bąbelkami jest nietrzeźwa. Zapraszam wtedy na narodowe dmuchanie w progu 😉

 9. talon na jarka i balon

  Polska kartonowa komunistyczna mentalność donosicielstwa – sąsiadów interesuje co robisz w domu i z kim. Wszystko bez zmian jak za czasów towarzysza Bolka. A taki sąsiad kabel zamiast dzwonić na milicje to by przyszedł zaoferował pomoc w opiece nad dzieckiem albo porozmawiał, pomógł uporać się z nałogiem . Aj waj ha tfu

 10. W myśl tej zasady pokolenia lat 70′ 80′ 90′ nie powinny żyć bo dobra impreza w wielu domach to była podstawa.

Dodaj komentarz

Z kraju