Nietrzeźwi renciści sprawcami dwóch kolizji. Jeden z 1,8 drugi 2,3 promila

Wczoraj na terenie powiatu lubartowskiego doszło do dwóch bardzo podobnych zdarzeń drogowych. Niemal w tym samym czasie w oddalonych od siebie o kilka kilometrów miejscowościach sprawcami byli nietrzeźwi kierujący, którzy po zderzeniu z autami uciekli z miejsca zdarzenia drogowego.

-Wczoraj tuż przed godziną 17.00 lubartowscy policjanci otrzymali informacje o kolizji drogowej w miejscowości Nowodwór. Według zgłaszającej, kierowca volkswagena podczas manewrów mijania otarł się bokiem o kierowanego przez nią Rovera i uciekł z miejsca zdarzenia – informuje KWP Lublin.

Niemal w tym samym czasie do podobnego zdarzenia doszło w oddalonym o kilka kilometrów Szczekarkowie. Tam kierowca skody uderzył w kierowaną przez 44 – letnią mieszkankę gminy Niemce hondę. Również w tym przypadku kierowca odjechał z miejsca kolizji.

Zajmujący się kolizjami policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie bardzo szybko odnaleźli samochody sprawców kolizji oraz ich kierowców.

W obu przypadkach byli to nietrzeźwi renciści z gminy Lubartów. 56-letni kierowca volkswagena, który spowodował kolizję w Nowodworze był pod wpływem 1,8 promila alkoholu. 59-letni kierowca skody ze Szczekarkowa miał w organizmie 2,3 promila alkoholu. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości, spowodowanie kolizji i ucieczkę z miejsca zdarzenia grozi im do 2-lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

2014-01-08 10:19:55
(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

1 komentarz

 1. Biedni renciści, niezdolni do pracy posiadający samochód, którzy nie mają problemu z kasą na alkohol i paliwo…pojebany kraj….

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0885zł -1.31%
  • GBP 5.0298zł -0.32%
  • EUR 4.48zł -0.69%
  • CHF 4.2226zł -0.88%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online