690 680 960

Nietrzeźwa rowerzystka w zaawansowanej ciąży. 39-latka kierująca jednośladem miała blisko 2 promile

Policjanci zatrzymali w Urszulinie kobietę, która pomimo zaawansowanej ciąży w stanie nietrzeźwości kierowała rowerem. 39-latka miała w organizmie prawie dwa promile alkoholu.

Ani troską o siebie, ani innych użytkowników drogi i nawet o swoje przyszłe dziecko nie wykazała się 39-letnia mieszkanka gminy Urszulin, która wsiadła na rower pomimo zaawansowanej ciąży.

Policjanci z Urszulina zatrzymali nietrzeźwą kobietę podróżującą jednośladem na jednej z dróg powiatu włodawskiego. Jak się okazało, 39-latka miała w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Mundurowi powiadomili o zaistniałej sytuacji zespół ratownictwa medycznego. Na szczęście tym razem nic się nie stało, natomiast za popełnione wykroczenie cyklistka odpowie przed sądem.

Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg o powiadamianie policji pod numer 112 w każdym przypadku, kiedy mamy podejrzenie, że nietrzeźwy kierowca porusza się drogą. W taki sposób każdy ma realny wpływ na bezpieczeństwo.

(fot. pixabay.com)

30 komentarzy

 1. Jechała pod sejm wspierać kodziarstwo ( tam wszyscy są nachlani i naćpani)

 2. Jak to dobrze, że już zaraz KO czy PO wróci do wuadzy. Za ich rządów kobiety w ciąży nie piły ani nie paliły (może nie miały za co?), oby jak najszybciej zrobiło się tak jak było.

 3. To niepowinno po porodzie mieć dziecka! Taka PATOLOGIA tylko to dziecko zdemoralizuje. Dziecko powinno jej zostać po porodzie natychmiast odebrane. I niech płaci za pobyt dziecka w placówce wychowawczej dopóty dopóki nie udowodni że jest normalna trzeźwa pracująca osoba. Tylko w tym chorym kraju rządzącym przez chorych ludzi tak niema.

 4. Dziwne są te komentarze. Przecież to pis doprowadził do tego bezcholowia jakie teraz jest. Do tego podziału. Ciemna wiocha i dziury idą w zaparte za PiS . Duże miasta i normalni tolerancyjni ludzie wspierają opozycję.

  • Duże miasta wspierają targowicę i złodziei póki jeszcze nie wymarli. Bo w miastach coraz mniej ludzi. tak więc sami się unicestwiacie. Jeszcze kilka lat i nie będzie nikt głosował na najgłupszą ponownie wykiwaną przez PiS opozycję.

   • Śmieszny jesteś wiesniaku. Co ty możesz wiedzieć co się dzieje i jak się żyje? Przecież jedyną twoja rozrywka jest kościół w niedziele. A co się zekomo dzieje to dowiadujesz się od telewizji która notorycznie kłamie.

 5. .......................,

  I rozmnaża się taka tępa patologia i wyciąga łapę po 500 +. Może gdyby normalnie pracowała to by d….ą nie myślała.

  • za kilkanaście lat będziesz skamlał, że nie ma kto na ciebie robić i na pampersy ci nie wystarczy. I znów naplujesz na taką patologię. jednak wyborcy PO to ciemnota i zacofanie.

   • Nietrzeba kilkunastu lat abysmy się stali niewypacalni. Gdybyś wiesniaku choć trochę miał pojęcia o ekonomii to byś wiedział że te 500+ i inne programy niebiora się bo nagłe się znalazły pieniądze. To wszystko jest ta kredyt. Polska dziś jest zadłużona jak nigdy w historii.. Przyjdzie czas zapłaty. A jeszcze jak UE nam wstrzyma dopłaty za łamanie praworządności to i ty będziesz miał g….wno.

 6. „Kobieta to nie inkubator”, „Moje ciało, moja sprawa” itd.

 7. Podczas tarcia łasicy o siodełko wytwarza się alkohol.

Kursy walut

 • USD 4.3011zł -1.05%
 • GBP 5.2966zł -0.78%
 • EUR 4.6817zł -0.15%
 • CHF 4.697zł -0.39%

Polub nas