690 680 960

Nietrzeźwa 19-latka przewoziła 1,5 roczne dziecko

Wczoraj na terenie Chełma nietrzeźwa kierująca była sprawczynią groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kobieta przewoziła w pojeździe 1,5 roczne dziecko.

W niedzielę na terenie Chełma doszło do zdarzenia drogowego, w którym kierująca samochodem marki Alfa Romeo straciła panowanie nad pojazdem, uderzyła w krawężnik, a następnie zjechała na chodnik i drogę rowerową.

Tuż po zdarzeniu kierująca pojazdem zabrała dziecko i oddaliła się z miejsca. Odnalazł ją skierowany na miejsce drugi policyjny patrol. Jak się okazało w trakcie policyjnych czynności, kierująca pojazdem 19-latka z gminy Chełm była nietrzeźwa. Kobieta przewoziła pojazdem swoje 1,5 roczne dziecko oraz dwóch nietrzeźwych znajomych. Badanie alkomatem wykazało prawie promil alkoholu w jej organizmie.

19-latka trafiła do policyjnego aresztu, a jej dziecko do babci. Wkrótce za swoje nieodpowiedzialne zachowanie kobieta odpowie przed sądem.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

8 komentarzy

 1. 2000 rocznik i wszystko jasne 😀

 2. Ciekawe czy ładną

  • Na pewno ładna i głupia bo jak wiadomo inteligencja nie zawsze idzie w parze z urodą- przykładem jest jest ambitny wyczyn za kierownicą.

 3. ......................

  Następna „mądra”. Niedziela dzień alkoholu i kierownicy? Wczoraj w Turce też facet po kielichu wsiadł za kółko i uderzył w inny samochód.

 4. Jakie teraz jest poj******a młodzież, bo trudno to nazwać dorosłe osoby.
  Dziecko 1,5 ,19lat i promil alkholu.Miała 17, 5 jak urodziła , gdy załapała trzeba odjąć 9 miesięcy, wyjdzie źe kur****a sie jak tylko obeschła na porodówce.

 5. Nie wierzę… Alfa Romeo i nie na lawecie?

 6. Nawet się nie obeschła ,tylko znowu DAWAJ.

Kursy walut

 • USD 3.981zł 0.84%
 • GBP 5.035zł 0.57%
 • EUR 4.3492zł 0.38%
 • CHF 4.551zł 1.06%

Polub nas