Nietrzeźwa 15-latka próbowała uciec skuterem przed policjantami

Wczoraj wieczorem policjanci na terenie Poniatowej, po krótki pościgu, zatrzymali 15-latkę kierującą skuterem. Jak się okazało po badaniu alkomatem, nastolatka miała w organizmie 1,2 promila alkoholu.

W środę policjanci patrolujący Poniatową na jednej z ulic zauważyli dziewczynę jadącą na skuterze bez kasku, zaś styl w jakim się poruszała sugerował, że może być nietrzeźwa. Mundurowi postanowili zatrzymać ją do kontroli. Kierująca skuterem zamiast się zatrzymać, przyśpieszyła próbując uciec.

Kiedy dojechała do skrzyżowania ulic Fabrycznej i 11 Listopada, nie opanowała pojazdu i upadła. Na szczęście nie doznała obrażeń. Jak się okazało po badaniu alkomatem, 15-letnia mieszkanka Poniatowej była nietrzeźwa. Nastolatka miała w organizmie 1,2 promila alkoholu. Dziewczyna tłumaczyła, że skuter pożyczył jej znajomy, żeby mogła pojechać nim na zakupy.

Podczas policyjnych czynności do mundurowych podszedł mężczyzna informując, że jednoślad został mu przed chwilą skradziony przez 15-latkę. Jak się okazało mężczyzna pozostawił pojazd pod opieką znajomego i na chwilę odszedł. W trakcie jego nieobecności, do pilnującego motocykla podeszła dziewczyna i powiedziała, że jest córką właściciela pojazdu i chce się skuterem przejechać. Powracający właściciel z daleka już zobaczył odjeżdżającą dziewczynę. Udając się w poszukiwania pojazdu, zauważył w oddali migające światła radiowozu i kiedy podszedł, rozpoznał swój skradziony skuter.

Jednoślad wrócił do właściciela, zaś losem 15-latki zajmie się sąd dla nieletnich. Nastolatka będzie musiała wytłumaczyć się z kradzieży skutera, jazdy w stanie nietrzeźwości oraz niezatrzymania się do kontroli drogowej.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

7 komentarzy

 1. tak tak ,bedzie musiała sie wytłumaczyć …straszna kara

 2. Kobiety na traktory!

 3. Następny alkoholik dostał 500.

 4. Niestety. Komputery wypożyczone do zdalnej nauki nie służą patologii do nauki. Ktoś nie wyczyścił historii w takim co wrócił do szkoły a tam w historii regularny porno hardcore . Szczęście, że w ogóle wrócił bo ponoć już się pojawiły te wypożyczone w lombardach i na OKX. No ale rodzina jest najważniejsza, nawet ta patologiczna hak kiedyś mawiała sołtysowa przy wtórze rudej mietły.

 5. Tak się bawi woj. Lubelskie

  I co posadzicie ja bo jechała skuterem kolegi który sie sprzedał bo bal odpowiedzialności za pożyczenie skutera osobie bez uprawnień A co do stężenia alko to kij z tym nikogo by nie zabiła A pewnie chciała się przejechać tylko w pobliżu ale wy dziennikarze to ci którym kradli kanapki więc robta z igły widly

 6. Stare Osiedlem rządzi- patologia

 7. pewnie z *** patuska ale wiek sie nie zgadza

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9121zł -0.46%
  • GBP 4.9186zł -0.3%
  • EUR 4.3859zł -0.1%
  • CHF 4.0635zł -0.95%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online