Poniedziałek, 26 lutego 202426/02/2024
690 680 960
690 680 960

Nieszczęśliwy wypadek w gospodarstwie. Nie żyje 44-latek

W czwartek na terenie jednej z posesji w gminie Modliborzyce doszło do nieszczęśliwego wypadku. Podczas odpinania metalowej łyżki od ciągnika mężczyzna został przyciśnięty do nadwozia pojazdu.

Do zdarzenia doszło w czwartek rano w jednej z miejscowości w gminie Modliborzyce w powiecie janowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o nieszczęśliwym wypadku w gospodarstwie.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 44-latek chciał odpiąć od ciągnika metalową łyżkę. Podczas jej odpinania, został dociśnięty do nadwozia ciągnika. Niestety wskutek odniesionych obrażeń, mężczyzna zginął na miejscu.

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności i przyczyny tego nieszczęśliwego wypadku.

(fot. Policja Janów Lubelski)

12 komentarzy

 1. Kondolencje dla rodziny .
  I czekamy teraz na znawców hipokryzji w komentarzach .

 2. jakby ktos byl w poblizu moze by pomogł wydostac sie

 3. Badanie krwi na zawartość ,,,wykaże przyczynę.

 4. Jeżeli ktoś się domyśla co dokładnie zaszło, to proszę o wyjaśnienie tego. Jaka metalowa łyżka? Do czego to? I w jaki sposób to się powinno odpiąć prawidłowo?

  • Domyślam się, że próbując odpiąć ,,łyżkę” uruchomił siłownik hydrauliczny, który po przestawieniu dźwigni sterującej, dokonał egzekucji. Dźwignię można szybko, nawet niechcący przesunąć na max. a hydraulika pracuje, pracuje i nie daje szans na reakcję. Łyżka, to prawdopodobnie ładowacz, lub szufla na podnośnik.

 5. Ta łyżka metalowa jest poto żeby cię wywieźć z tego portalu .

 6. Pytanie nr 1. Czy ten wiesniak był trzeźwy?

 7. Karla Mac sam jesteś wieśniak i do tego ćwierćmózg

  • To kto to był ? gość z Lublina,z Łodzi? To zwykły wieśniak spod jakichś tam Modliborzyc.

   • Każdy jest czymś synem, ojcem i bratem. A burakiem jesteś ty. Wieśniakiem jesteśmy my czyli ponad połowa ludności naszego kraju. Więc sklej wary bucu

Z kraju

Polityka i społeczeństwo