Niemce: Zderzenie skutera z audi. Jedna osoba poszkodowana

W zderzeniu skutera z pojazdem osobowym w Niemcach ucierpiał kierowca jednośladu. Są duże utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 19.

Do wypadku doszło w środę około godziny 17:30 w Niemcach, na drodze krajowej nr 19, pomiędzy Lublinem a Lubartowem. Na wysokości urzędu gminy pojazd marki Audi zderzył się ze skuterem.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja. Kierujący skuterem z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. W rejonie wypadku występują duże utrudnienia w ruchu.

Jak wstępnie ustalono, kierujący audi włączając się do ruchu, doprowadził do zderzenia z jednośladem. W rejonie wypadku pracują funkcjonariusze policji. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

20747903_1460029794077056_1933324880_o

20750580_1442503815838186_996411534_n

20771702_1460031460743556_1937463442_o

20773641_1460029934077042_526046960_o

2017-08-09_174846

received_1701507109860200

2017-08-09 17:40:24
(fot. lublin112.pl, nadesłane Agnieszka, Mateusz, Robert)

Zobacz również

24 komentarze

 1. Marian Kowalski-ipptv

  przez to targowisko w tym miejscu to i korki i wypadek!

 2. Tam i bez kolizji są korki praktycznie cały dzień. Pewnie audi myślało że się samo wpuści na główną… oni tam.juz nawet nie patrzą co się dzieje … przecież Ci na głównej stoją w korku dla własnej przyjemności. Co tam się czasami dzieje to aż trudno uwierzyć…. kodeks drogowy na opak. Ten na głównej jedzie ostatni, bo :
  – musi ustąpić temu z prawej
  – musi ustąpić temu z lewej
  – musi zatrzymać się przed przejściem bo tam piesi traktują przejście jak przedłużenie chodnika
  – musi wypuścić z urzędu gminy
  – musi wypuścić tych z targu

  A na koniec … jakby mało było godziny stania w korku … musi jechać 50 km/h bo niektórzy nie zauważają znaku kończącego miejscowość i polują na 3 aż po zjazd na rokitno

 3. Który to już wypadek w tym miejscu …?! Chyba ktoś w końcu powinien pomyśleć o bezpieczeństwie zarówno jadących 19-nastką jak i tych włączających się do ruchu spod „Centrum”…!!!

 4. dość często tak mam , kilka razy dziennie ,ślepy w karty nie gra ….

 5. Mało tego nie dość, że musi wszystkich puszczać bo przecież dla kilku wyjeżdzających samochodów trzeba było postawić światła to jeszcze ksiądz w pobliskiej parafii w godzinach szczytu miedzy 15-16 potrafi iść przy największym korku prawie że środkiem ulicy. Jakby pogrzebu nie można było zorganizować np o 9 kiedy ruch jest mniejszy. Zero jakiegoś myślenia tym bardziej że zaraz po prawej jest chodnik i można sobie śmiało na cmentarzyk kopytkować. Droga z Lublina do Lubartowa przez Niemce to jedno wielkie nieporozumienie. W godzinach szczytu trzeba jezdzic objazdami. Chyba ze ktos lubi sobie postać to wtedy powrot z pracy ta drogą zajmuje okolo godziny czasu.
  Jeżdząc codziennie ta droga od ciagłej zmiany biegów mam lewą nogę wiekszą od prawej to samo z prawą reką. Tylko pogratulować tym co wymyślili swiatła na jedynej drodze z Lublina do Lubartowa.

  • Mieszkasz tam że wiesz dlaczego jest tyle świateł? Jak nie to morda w kubeł i objazdami zachrzaniaj.

  • Nawet jeśli usunęli by wszystkie światła to i tak będzie korek bystry człowieku inaczej. Proponuje udać się do gimnazjum bo nie masz podstaw. Wystarczy logicznie pomyśleć że jeżeli masz 2 pasy na drodze gdzie ludzie jeździą około 100km/h przed Niemcami to potem jeżeli masz jeden pas z ograniczeniem do 50 km/h w Niemcach to wiadomo że przepustowość spadnie o 4 razy i do tego dodajmy że ruch na tym odcinku to 25 000 samochodów to oczywiste że musi być korek.

   Podobnie jest w ciecierzynie od czasu do czasu, tylko proporcjonalnie mniejszy bo droga 1 pasmowa w ciecierzyn jest dużo mniejsza. I na dodatek 90% ludności przechodzi pod mostem czyli pierwsi prawie wcale nie tamują ruchu a korki i tak są.

   • Zgadzam się. Zdarza się, że światła są wyłączone i na górce i w centrum Niemiec a korki nie są wcale mniejsze. Niestety jest inna reguła – jak idzie pochód żałobny, to droga korkuje się dużo szybciej i dużo wolniej rozkorkowuje. Przemarsz nikomu życia nie zwróci i nie powinno się tego w Niemcach praktykować. Dowieźć zmarłego na cmentarz karawanem, wypakować przed cmentarzem i dopiero wtedy maszerować.

 6. MoJo<Ty już dobże wiesz od czego masz grubszą prawą rękę

 7. Te Niemce to zakała woj lubelskiego …to co tam nawyczyniali zeby „usprawnić „ruch ,to ewenement na światową skalę

  • Boli tyłek od stania w korku? Dobrze, ma boleć. Mieszkańcy Niemiec od kilkudziesięciu lat starają się o obwodnicę Niemiec.

   Czy tacy malkontenci jak ty zrobiliście coś, by zwrócić uwagę „władzuchny” na to nieprzejezdne jedno jezdniowe coś, co nie powinno się nazywać drogą krajową w XXI wieku?

  • Zakała lubelskiego? Nie ma takiego drugiego miejsca na całej 19-tce jak Niemce. Niemce są symbolem zahamowania wschodniej Polski.

 8. coś mam przeczucie, że Audi próbował włączyć się do ruchu w kierunku na Lublin czyli w lewo……. Ciąg aut od strony Lublina kierujących się w kierunku Lubartowa stało jak zwykle w bezruchu w korku……..stojący w korku przepuszczali Audi ……aż tu nagle jednoślad się pojawił wyprzedzając wszystkie auta stojące w korku , jechał sobie osią jezdni i nagle bum!!!!

  • Być może. Ale ustąpić należy wszystkim. Nawet tym jadącym nieprawidłowo, przy czym nie twierdzę tu, że skuterzysta jechał nieprawidłowo, bo tego nie wiem. Jeżeli nie było to na skrzyżowaniu, lub zabronione znakami to mógł w ten sposób jechać/wyprzedzać/omijać.

 9. Mojo jak jest duze natężenie ruchu to trzeba obwodnicę zbudować!droga krajowa co 24tys samochodów porusza się nią codziennie do tego jak wspomniałeś targowisko szkoły itd itp przejścia dla pieszych.takich dróg krajowych w polsce nie powinno być już 10 lat temu.bo w polsce w rządzie pierwsze co to się kradnie !!

 10. Ludzie muszą żyć i jakoś funkcjonować, czy to miejscowi czy to przejeżdżający tenty… jednym i drugim obwodnica ułatwiłaby życie. Wzajemne oskarżenia, jak to źle robią mieszkańcy lub jak to źle robią kierowcy jedynie przejeżdżający przez Niemce, nie mają sensu! Przez brak obwodnicy, wielkie natężenie ruchu musimy wykazywać się wszyscy dalece idącym zrozumieniem i tolerowaniem zachowań…. oby bezpiecznie i pokojowo!!!

  • Ale jednego nie można tolerować – wypuszczania spod banku czy z innych wjazdów gdy jest zielone światło. Na zielonym należy szybko i płynnie przejechać przez Niemce, żeby szybciej korek się rozładował a widząc zapalające się czerwone należy tak jechać i robić luki, żeby z boku samochody mogły wyjechać. Druga sprawa światła na górce. Jak zapala się zielone, to należy jak najszybciej opuścić skrzyżowanie i jechać jeden za drugim, żeby jak najwięcej samochodów na zielonym zjechało a nie robić duże odstępy, żeby sobie na jednym biegu z pseudo ekonomią zjeżdżać w dół.

 11. 1o.o8 dziś następne utrudnienia kolejny wypadek na osiedlu Chmielno zderzenie dwóch osobuwek

 12. Skąd był ten chłopak ze skutera ?

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8665zł -0.18%
  • GBP 5.0608zł -0.31%
  • EUR 4.5772zł -0.23%
  • CHF 4.2732zł 0.04%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach