Niemal pół tysiąca zgonów z powodu COVID-19. Gdzie najwięcej nowych zakażeń?

Minionej doby w kraju zarejestrowano ponad 28 tys. nowych zakażeń koronawirusem. W woj. lubelskim odnotowano ponad 1,5 tys. kolejnych przypadków zakażenia SARS-CoV-2.

52 komentarze

 1. w Lublinie np. na Majdanku czeka się już 2tygodnie na pochówek:) kolejka taka, ludzie umierają ale czy to na „COVID” raczej nie:)przez to ,to jest im tylko przyklejone do zgonu ponieważ szpital dostaje kasę na „COVID”;)

 2. Wiedzą zbędna nieprzydatną do niczego. Po co ciągle o tym pisać taka liczba a taka . Jakie to ma znaczenie dla przeciętnego obywatela poza ryciem bani ?

 3. Dajta już spokój.

  Tak się tylko zastanawiam czy my jeszcze mamy ludzi do tych statystyk czy nie zabrakło już?

 4. Zaszczepieni przeciw COVID-19 mogą zakażać. „Najwyższej jakości badanie”

  Zanim przedstawimy ustalenia z Uniwersytetu Oksfordzkiego, przypomnijmy, dlaczego wśród osób zaszczepionych mogą zdarzać się infekcje COVID-19. W szczepieniach chodzi bowiem głównie o to, by zapobiegać ciężkim przebiegom chorób i powikłaniom, które za sobą niosą, w tym śmierci. Może się więc zdarzyć, że po przyjęciu szczepionki zachorujemy. W zdecydowanej większości będą to jednak przypadki łagodne (w tym bezobjawowe). – O ile zachorowania takie nie są groźne dla osoby zainfekowanej, człowiek taki, nawet jeśli przechodzi infekcję bezobjawowo, może zakażać innych – mówiła już wiosną specjalista chorób zakaźnych

  • Z jakiej choinki się urwałeś(aś). Poopowiadaj te bzdury anglikom. Tam zaszczepieni to obecnie ponad 82% hospitalizacji i ponad 63% zgonów. Te liczby stale się zmieniaja na nie korzyść zaszczepionych. Tak jest wszędzie tam gdzie wskaźniki wyszczepienia sa bardzo wysokie. Nie kazdy jest tak ograniczony, ze nie umie sprawdzić danych z innych państw. Te dane są tam dostepne, trzeba jedynie chcieć siegnąć po nie. TYLE W TEMACIE

 5. skąd biorą te statystyki i skąd brać ludzi do tych statystyk zachorowalnosci. ludzi już braknie. czemu w tych ich urojonych statystykach nie ma krzywomordnego morfeusza morafieckiego , niedzielskiego , czy tego zdrajcy polaków kaczora siwego prawiczka. Polsko obudzmy sie inaczej będzie nas czekał język ruski.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zoomikołajki w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie
„Bezpieczna sobota z Mikołajem w ODTJ WORD w Lublinie”
Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie
Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu