Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Niemal miesiąc utrudnień w ruchu w rejonie wiaduktu na ul. Janowskiej

W najbliższą środę na ul. Janowskiej kierowcy muszą liczyć się z kolejnymi utrudnieniami. Zostanie wprowadzony ruch wahadłowy w rejonie remontowanego wiaduktu kolejowego.

W dniu 26 lutego 2020 r. od godziny 8:30 zostanie wprowadzona zmiana w organizacji ruchu na ul. Janowskiej w rejonie remontowanego wiaduktu kolejowego.

Wykonawca zajmie połowę jezdni jadąc od ul. Nadbystrzyckiej (cały pas ruchu), zaś ruchu pojazdów odbywać się będzie jednym pasem wahadłowo, sterować nim będzie sygnalizacja. Prace przy tym etapie potrwają do 20 marca.

Z kolei w najbliższy poniedziałek zostanie zamknięty chodnik i ścieżka rowerowa pod wiaduktem kolejowym przy ul. Janowskiej, ruch skierowany będzie na chodnik przy jezdni. Prace te potrwają do 13 marca 2020.

(fot. lublin112.pl)

11 komentarzy

 1. Nie martwcie się ludziska, to dopiero początek. Będą się z tym mostem brandzlować jak z tym na Diamentowej hahahaha. Never ending story….aaaaa hahaha

 2. Przypomnijcie mi, kiedy to miało być gotowe?

  • Kuba bez głupiego uśmiechu na piwie

   Skleroza? Może przestań chlac te browary to sobie przypomnisz.

 3. Braci Koala Para

  Uuu, Franio tez na tym ucierpi, nie będzie którędy jeździć trójkołowcem na plastikowych kółkach.

 4. tęczowy bojownik

  I dobrze. W ogóle ruch samochodowy dla osobówek powinien być zabroniony. Proszę przesiąść się w komunikację zbiorowa a w maju głosujemy na Roberto.

 5. tęczowy bojownik

  I dobrze. W ogóle ruch samochodowy dla osobówek powinien być zabroniony. Proszę przesiąść się w komunikację zbiorowa a w maju głosujemy na Roberto. Biedroń prezydentem!

 6. Buhahahahahahahahahahaha z tym wiaduktem to jak z pijanymi za kierownicą to się nigdy nie skończy . Teraz się wali most przy Gali zrobiony w połowie lat 80tych podobnie jak wiadukt na Janowskiej. Bylejakość polska w pełnym wydaniu !!!!!!!!!

 7. Tempo prac mega szybkie ci co jeżdżą widzą w takim tempie to jeszcze z30lat szybciej ręcznie budowali piramidy

 8. Ja bym na czas remontu zrobił tam jednokierunkową – od Janowskiej do Nadbystrzyckiej. W odwrotną stronę objazd przez Romera i Nałkowskich.

Z kraju