690 680 960

Niemal ćwierć kilograma marihuany w plecaku na balkonie

Lubelscy policjanci zatrzymali 20-latka, który posiadał marihuanę. Narkotyki znajdowały się w plecaku na balkonie.

Kryminalni z IV komisariatu podczas przeszukania jednego z mieszkań przy ul. Dziewanny znaleźli marihuanę.

Na balkonie funkconariusze ujawnili plecak, a w nim 40 dilerek z suszem. Łącznie zabezpieczono blisko ćwierć kilograma narkotyków. Funkcjonariusze znaleźli także dwie elektroniczne wagi.

Mężczyzna został zatrzymany. Wkrótce 20-latek odpowie z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Zgodnie z jej zapisami, za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

2018-06-27 13:42:03
(fot. Policja Lublin)

16 komentarzy

 1. Gdyby było legalne, to by cwaniaczki nie handlowały, bo kto by chciał to by miał swój krzak. Małolaty by nie paliły, gdyby nie było zabronione, bo jak wiadomo tylko zakazany owoc kusi. Policja zajmowałaby się ważniejszymi sprawami. Zwolniłoby się może trochę miejsca w więzieniach. A i społeczeństwo może mniej znerwicowane by było.

  • Tak, tylko trzeba zauważyć, że w krajach gdzie marihuana jest legalna, cały proces przystosowywania społeczeństwa trwał bardzo długo. Np. w Holandii, gdy znieśli zakaz było wielkie boom na ten narkotyk i praktycznie każdy nastolatek spróbował. Dopiero po wielu latach społeczeństwo dorosło do odpowiedzialności i marihuana choć dostępna, nie jest już tak ekscytująca dla lokalsów – chociaż są grupy zawodowe/społeczne, które naćpane przychodzą do pracy i póki kontrolujesz swoje zachowanie, to pracodawca przymyka oko.

   W temacie marihuany można znaleźć na yt bardzo ciekawy przebieg rozprawy prowadzonej przez Treya Gowdyego, przewodniczącego Oversight and Government Reform, takiej jednostki rządowej w USA. Można to znaleźć w google „gowdy marijuana case”. Przesłuchanie dyrektora The Office of National Drug Control Policy (ONDCP), który ma wyjaśnić dlaczego marihuana spośród wszystkich innych narkotyków jest nr. 1 najbardziej niebezpieczna (taką nadali jej klasyfikację 50 lat temu i nie zmieniali). Okazuje się, że mimo, iż cały czas „prowadzone są badania” to jakimś cudem nikt nie umie wyjaśnić czemu marihuana jest bardziej szkodliwa od kokainy czy heroiny (klasyfikacja druga).

 2. Ania puknij sie w glowe zanim coś napiszesz jakieś głupoty.

 3. arcy Wieś Sław XXVI

  Ooo! Kolejny raz członkowie podwórkowego kółka różańcowego podp…lili młodego, pełnego inwencji i przedsiębiorczości, człowieka.

 4. anka szczekasz trolu….

  • Apolonia Używana za młodu

   Jakoś tak mi sie widzi, że to twój światły komentarz przypomina ujadanie psiny

 5. a mama mówiła, powyciągaj kanapki z plecaka po zakończeniu roku szkolnego a nie wietrzenie mi tutaj odpi#$!laj na balkonie, się młody załatwił i o prezencie dla wychowawcy zapomniał 😀

 6. Znowu Dziewanny???

 7. Pewnie szukają skradzionego alkoholu. Wszystkich będą trzepać…

 8. Staszek z Tatarakowej

  A może to ten Pan Młody z Dziewanny???

 9. Piękne zdjęcie, aż czuć zapach

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas